0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sandisk 512GB Ultra Fit USB 3.1 Мини Флеш Диск 130MB/s SDCZ430-512G Пакет Со Горамски Јаже

Sandisk 512GB Ultra Fit USB 3.1 Мини Флеш Диск 130MB/s SDCZ430-512G Пакет Со Горамски Јаже

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Пакетот Вклучува : 5 x 512 GB USB 3.1 Флеш Дискови, 1 x Goram Јаже. Компактен, приклучок и престој, флеш-уред со низок профил, кој е идеален за додавање повеќе складирање на лаптопи, конзоли за игри, аудио во автомобил и многу повеќе без да ви пречи. СО ГОЛЕМА брзина USB 3.1 Перформанси Со Брзина На Читање ДО 130 MB/ и Запишете до 15x побрзо од стандардните USB 2.0 дискови. Самоуверено чувајте, заштитувајте и пренесувајте ги вашите видеа, музика, фотографии или други датотеки. 30 ден гаранција за враќање на парите, доживотна гаранција и бесплатна испорака над 20 долари понудена ОД OEMPCWORLD. Пакетот Вклучува : 5 x 512 GB USB 3.1 Флеш Дискови, 1 x Goram Јаже. Компактен, приклучок и престој, флеш-уред со низок профил, кој е идеален за додавање повеќе складирање на лаптопи, конзоли за игри, аудио во автомобил и многу повеќе без да ви пречи. СО ГОЛЕМА брзина USB 3.1 Перформанси Со Брзина На Читање ДО 130 MB/ и Запишете до 15x побрзо од стандардните USB 2.0 дискови. Самоуверено чувајте, заштитувајте и пренесувајте ги вашите видеа, музика, фотографии или други датотеки. 30 ден гаранција за враќање на парите, доживотна гаранција и бесплатна испорака над 20 долари понудена ОД OEMPCWORLD. SANDISK Ultra Fit USB 3.1 Флеш-Уредот обезбедува перформанси што ви овозможува да преместите филм со целосна должина до 15x. SANDISK Ultra Fit USB 3.1 Флеш-Уредот докажува дека еден тон капацитет на податоци може да се спакува во мал уред за складирање. Мерејќи нешто повеќе од еден инч долг, овој флеш-уред може да се вклучи во компјутер, конзола за игри, АУДИО систем за автомобил поддржан ОД USB и многу повеќе, додека одржува низок профил, така што едвај привлекува внимание. Вие не ќе мора да се грижите За Крузер Ултра Одговара се случајно исфрлен од место. Користете го за складирање до 512 GB фотографии, документи, видеа, музика и други датотеки и префрлете ги НА USB 3.1-компатибилни системи до 130 Mb/s. Пакетот вклучува : (5x) 512 GB USB 3.1 Флеш-уред (SDCZ430-512 G) И 1x Goram Black lanyard.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат