0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Голема Точка На Среќа Падне Гноми-Партија Мини Корист Кутии - Party Жетва Партија Третираат Бонбони Кутии-Во собата на 12

Голема Точка На Среќа Падне Гноми-Партија Мини Корист Кутии - Party Жетва Партија Третираат Бонбони Кутии-Во собата на 12

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Есенски гноми Мини Бонбони Кутии ВКЛУЧУВА 12xes партија корист кутии. Падот гноми мини бонбони третираат кутии се совршени за секој настан. Темата за гном е одлична за есенска жетва. Есенските гноми претпочитаат мини кутии за бонбони СО ГОЛЕМИНА од 2,75 инчи високи х 3 инчи квадратни на врвот. Уникатниот дизајн ги прави овие 12 кутии за корист на гном задолжителни за секоја есенска жетва. БОНБОНИ КУТИЈА ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Fall гноми бонбони кутии ќе се одржи на различни партија храна. Наполнете ги со слатки задоволства или солени закуски. Бонбони и други добрите ќе изгледа неверојатно на вашиот бонбони вклучена со овиеxes жетвата партија корист кутии. ПРЕМИУМ ПАРТИЈА КОРИСТ КУТИИ : Падот гноми бонбони кутии се професионално печатени на тешки картичка акции хартија со слика-како сјај. Тие се рачно преклопени и индивидуално прегледани, а потоа внимателно спакувани. Кутиите за бонбони ќе пристигнат рамни, делумно собрани. Завршувањето на собранието е потребно, но тоа е лесно. ПРОИЗВЕДЕНО ВО АМЕРИКА : Есенски Гноми - Мини Кутии За Бонбони Партиските Услуги се дизајнирани и произведени во нашиот објект Во Висконсин користејќи материјали Што се Направени во Америка. Есенски Гноми високи 2,75 инчи х 3 инчи квадратни на врвот. Мини Во Големина-ГОЛЕМ во тренд. Вклучува 12 Кутии. Пристигнува рамно, делумно склопено. Печатени на тешка картонска хартија со сјај сличен на фотографија. Произведено во САД. Уште во 1999 година, шери (основач) беше мајка која престојуваше дома со страст да создава екстра посебни работи за луѓето околу неа. Почна да шие крпи со качулка за бебешки туш на нејзините пријатели. Ова брзо се претвори во деловен концепт НА ЗАБАВА. Бидејќи бизнисот растеше многу брзо, шери требаше да ангажира инженер - а нејзиниот сопруг Скот беше совршено прилагоден! ;) Сега, две децении и три згради подоцна-Шери, Скот и целиот Тим Со Големи Точки го водат овој извонреден бизнис за снабдување со забави наречен Голема Точка На Среќа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат