0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
THESAEM Saemmul Вода Бонбони Нијанса #1 Цреша-Висок Пигмент Долготрајни Усна Дамка Сочни Овошни Живописни Бои-Трансфер Доказ, Бестежински &засилувач; Дамка Доказ, 0.3 fl.оз.

THESAEM Saemmul Вода Бонбони Нијанса 1 Цреша-Висок Пигмент Долготрајни Усна Дамка Сочни Овошни Живописни Бои-Трансфер Доказ,

DEN 144.00
Достапно за нарачка

Залиха

ВОДА БОНБОНИ-КАКО УСНА НИЈАНСА : Saemmul Вода Бонбони Нијанса е толку слатка како бонбони. Оваа дамка за усни доаѓа со мирис и текстура што се чувствува исто како вистинскиот сок направен со овошје. Оваа нијанса на усни ја прави чантата за шминка неопходна. НАВЛАЖНУВАЧКА НИЈАНСА ЗА НЕГА НА УСНИТЕ : Нијансата За Бонбони Од Вода Саемул е збогатена со подмладувачка мешавина Од Екстракт Од Мед и Матрица За Чување Аква што ги навлажнува и хидрира сувите испукани усни. Овој течен кармин создава траен слој за обложување кој ги одржува боите и влагата без да ги исуши усните. МЕКА И МАТ ЗАВРШНИЦА : тенката и лесна текстура на вода нуди меко и лесно лизгање со мат финиш. Оваа дамка за усни обезбедува боја и здрава хидратација. Нашиот кармин е формулиран да одговара на секој тип и боја на усни бидејќи хранливите материи во нашите услови на нијанса на усни ги штитат усните од неограничени радикали. БЕСТЕЖИНСКА ФОРМУЛА : Овој кармин отпорен на дамки со екстракти од Мед помага да се подобри текстурата и мазноста на усните. Лесната текстура на водата на нашата долготрајна дамка на усните ги исполнува облините на усните за да можете да ја добиете таа омекнувачка и свиленкаста завршница без да бидете лепливи, грутки или да создадете дамка. ЗАДЕБЕЛЕНИ И ДОЛГОТРАЈНИ БОИ : дамката Од усните Од Саемул е подобра со висококвалитетни пигменти во боја кои оставаат траен сатенски мазен финиш. Пигментите во боја со висок интензитет во нашиот навлажнувачки кармин природно ги обојуваат усните, а бојата продолжува мазна и ќе трае во текот на денот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат