0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вгуст Навлажнувачки Усна Боја Водоотпорен Не Дамки Кармин Молив Усна Молив Граница Розова Мат Цврст Усна Лагер 0.5 мл Усна Сјај Работи За Мал Бизнис

Вгуст Навлажнувачки Усна Боја Водоотпорен Не Дамки Кармин Молив Усна Молив Граница Розова Мат Цврст Усна Лагер 0.5 мл Усна Сјај

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Забележете Дека Производот Може да биде оштетен За време на Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Слободно Контактирајте Не И Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение. Дамката за усни е Издржлива и Водоотпорна, нелеплива За Чашата, Не избледува, Длабоко Навлажнува и Има Добра Еластичност. Префект Кармин За Девојче, Жени-Ова Е Свиленкаста, Извонредна И Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка.Ова Е Многу Уникатна, Многу Убава Шминка За Усни , Лесна За Носење И Чистење. Забелешка : Пред Да Го Нанесете Карминот На Усната, Пробајте Го На Вашиот Зглоб За Да Бидете Сигурни Дека Не Сте Алергични На Производот. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Навлажнувачки Усна Боја Водоотпорен Не Дамки Кармин Молив Усна Молив Граница Розова Мат Солидна Усна Лагер 0.5 мл Усна Сјај Работи за Мал Бизнис Водоотпорен Не Дамки Кармин Молив Усна Молив Граница Розова Мат Солидна Усна Лагер 0.5 Мл Материјал : Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 0g големина На Пакетот : 0x0x0cm, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3mm поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат