0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сјај За Усни Навлажнувачки Бисер Сјај За Усни Огледало Сјај За Вода Глазура За Усни Течен Лак Стакло Огледало Во Боја На Усни Нелеплива Чаша Површина За Магла Мат Г?

Сјај За Усни Навлажнувачки Бисер Сјај За Усни Огледало Сјај За Вода Глазура За Усни Течен Лак Стакло Огледало Во Боја На Усни

DEN 43.04
Достапно за нарачка

Залиха

Вода Сјај Усна Глазура : И Чист Материјал. Дајте Си Преуредување Со Овој Кармин. Дајте Им На Усните Долготрајна Боја. Чувајте Ги Усните Меки И Навлажнети. Различни Прилики : Погоден За Четири Сезони, Особено Во Канцеларија, Запознавање, Шопинг И Зимски Забави Со Пријателите. За Секого, Без разлика дали Сте Дама или Сте Студент, Без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер. Можете Да Го Изберете Овој Производ. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Карактеристики : 1. Хидратантната формула за сјај за усни ги прави вашите усни да изгледаат полни и богати и привлекуваат внимание во секое време2.Свилен и високо навлажнувачки, без суво чувство по нанесувањето, и сепак ќе има долго време3. Секоја нијанса е комплементарна за повеќето тонови на кожа4.Лесен за чистење и употреба,само нанесете лесно за да нанесете боја и користете обичен отстранувач на шминка за да ја отстраните шминката спецификација : сјај за усни со сјај за вода Во Огледало применливи луѓе : Општ Тип на кожа : општ рок на траење : 3 години нето содржина : 3,2 големина на пакетот : 14х7х1 5кмпакет Вклучен : 1 х сјај за усни.

Карактеристики на предлогот

Mirror water gloss lip gloss Applicable people:
general
Skin Type:
General
Shelf life:
3 years
Net content:
3.2g
Package size:
14x7x1 5cm
Package Included:
1 x lip gloss

Купувачи како што избираат