0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Симпатична Глазура За Усни Не Е Сува Бела И Нелеплива Чаша Кармин Глазура За Усни Долготраен Целодневен Сјај За Усни Црвениот Сјај За Усни Е Многу Пигментиран и не ?

Симпатична Глазура За Усни Не Е Сува Бела И Нелеплива Чаша Кармин Глазура За Усни Долготраен Целодневен Сјај За Усни Црвениот

DEN 1187.20
Достапно за нарачка

Залиха

①Здраво И Природно Сетот За Мелем За Усни Не Содржи Никакви Хемикалии, Тој Е, Долготраен, Шармантен и Ви Помага да бидете Поубави. Издржлив Водоотпорен, Ве Молиме Носете Го Долго Време. ●Лесен За Употреба И Чистење ● Се Применува Непречено Без Треперење Или Влечење И Лесно Со Сјај За Усни. Нема Потреба Да Се Грижите . Нека Имате Природни И Дарежливи Усни, Блескави. ●Совршен Подарок●Совршено Спакуван, Погоден Како Роденденски Подарок За Пријателите Или Семејството. Совршен За Секоја Пригода Како Датум, Забава, Свадба, Бар, Матурска, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Секојдневна Шминка. ●Премиум Кармин●Сјајот За Усни е Лесен, нелеплив и Навлажнувачки. Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, нелепливи За Чашата, Лесни за Носење и нема да Избледат. За Искуство, Овој Сатенски Кармин спакуван со Пигмент Носи , Боја На Усните и Обезбедува До 6 Часа Хидратација За Само Еден. ●Повеќе Кармини●Нашите Кармини Доаѓаат Во 6 Различни Бои За Да Ја Надополнат Уникатната Убавина На Жените И Девојките. Покажете Ги Вашите Уникатни Квалитети со Оваа Нијанса, Само Спарете ја со Високо Пигментиран Кармин или Течен Кармин За Најгласниот Сјај Што Некогаш сте Го Виделе, Без Крварење, Без Избледување. Слатката Глазура За Усни Не Е Сува Бела И Нелеплива Чаша Кармин Глазура За Усни Долготрајна Целодневен Сјај За Усни Црвениот Сјај За Усни Е Високо Пигментиран и не Бледне 1,7 МЛ Сјај За Усни Јасен Сјај Слатка Глазура За Усни Не Е Сува Бела И Нелеплива Чаша Глазура За Усни Долготрајна Цел Ден Сјај За Усни Црвениот Сјај За Усни Е Многу Пигментиран И Не Бледне 1,7 мрежен Материјал : Пластикабојка : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50gpackage големина : 13x3x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат