0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Супер Тешки Кевлар Arмид Сите Намени V-Појас одговара Ротари # 127433

Супер Тешки Кевлар Arмид Сите Намени V-Појас одговара Ротари 127433

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V - Појас. Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Појас!. Кевларските појаси се направени со Кевларни жици со висока јачина во внатрешноста на ременот и се Отпорни на Топлина и Масло. Колку се силни кевларските појаси? Кевлар е истиот материјал што се користи во елеци отпорни на куршуми!. Овој појас е 3/8 "х 28". Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V - Појас. Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Појас!. Кевларските појаси се направени со Кевларни жици со висока јачина во внатрешноста на ременот и се Отпорни на Топлина и Масло. Колку се силни кевларските појаси? Кевлар е истиот материјал што се користи во елеци отпорни на куршуми!. Овој појас е 3/8 "х 28". Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V - Појас.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат