0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Red Co. Декоративно стакло прекрасен цветен букет со вазна, кутија за подароци - Бегонија

Red Co. Декоративно стакло прекрасен цветен букет со вазна, кутија за подароци - Бегонија

DEN 447.20
Достапно за нарачка

Залиха

Направено од лесна, но цврста боросиликатна стакло, овие вештачки цвеќиња не бараат вода или одржување да изгледа свежо. Овој факс букет вклучува три цвеќиња, две зелени лисја и вазна, создавајќи вечен празничен цветен аранжман. Совршена компактна големина за работна површина, полици, мантили, прозорци или како дел од центарот на табелата, без разлика дали е дома или во канцеларија. Прави одличен подарок за Денот на мајката, Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата, домаќинството, роденденот или годишнината. Димензии : вазна - 1,5 ”dia x 4” h; Цвеќиња - 6 ”H. Направено од лесна, сепак цврста боросиликатна стакло, овие вештачки цвеќиња не бараат вода или одржување за да изгледаат свежо. Овој факс букет вклучува три цвеќиња, две зелени лисја и вазна, создавајќи вечен празничен цветен аранжман. Совршена компактна големина за работна површина, полици, мантили, прозорци или како дел од центарот на табелата, без разлика дали е дома или во канцеларија. Прави одличен подарок за Денот на мајката, Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата, домаќинството, роденденот или годишнината. Димензии : вазна - 1,5 ”dia x 4” h; Цвеќиња - 6 ”H. Рачно изработено од тенка и лесна, сепак цврста боросиликатна стакло. Цветовите се отстранливи од вазната. Доаѓа со кутија за подароци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат