0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хемотон 2 парчиња Вилушки За Вечера Од Нерѓосувачки Челик Те Сакам Вилушки Прибор За Јадење Мали Вилушки Постави Предјадење Овошни Вилушки Подарок За Свадба Ангаж?

Хемотон 2 парчиња Вилушки За Вечера Од Нерѓосувачки Челик Те Сакам Вилушки Прибор За Јадење Мали Вилушки Постави Предјадење

DEN 144.96
Достапно за нарачка

Залиха

Премиум материјалот и фината изработка ќе ви дадат удобно и радосно искуство за јадење. Соодветна тежина што совршено одговара на вашата рака. Удобно за држење, без груби рабови. Целиот дизајн на изгледот на вилушките за вечера е едноставен и дарежлив. Тоа е едноставно во дизајнот, но многу практично во употреба, што ви носи голема погодност. Одлично за секојдневна употреба, хотел, ресторан, забава, празничен оброк и многу повеќе. Опис Ако барате вилушка за вечера со сигурен квалитет и разумна цена, ќе ви кажам дека нашата вилушка за вечера ќе биде вашиот најдобар избор. Усвојуваме материјал од нерѓосувачки челик, така што ќе можете да го чувате долго време. Убави садови за јадење во секојдневниот живот. Карактеристики-Боја : Сребро/ - Материјал : Нерѓосувачки Челик/- Големина : Прибл. 21 х 2. 5 х 0. 2 см/ Двојки Вечера Вилушки Ресторан Хранење Вилушки Романтични Врежани Вилушки За Љубовници Нерѓосувачки Челик Вилушки Јадење Прибор Пакет Вклучувајќи 2 х Вечера Вилушки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат