0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
1 Пакување Вилушка За Вечера Од Нерѓосувачки Челик Со Кутија За Подароци, Вилушки Врежани Со Љубов, Инспиративни Вилушки За Вечера, Подарок За Момче Девојка, Сопруг

1 Пакување Вилушка За Вечера Од Нерѓосувачки Челик Со Кутија За Подароци, Вилушки Врежани Со Љубов, Инспиративни Вилушки За

DEN 95.84
Достапно за нарачка

Залиха

Квалитет на материјалот : оваа вилушка за вечера со вилушка изработена од нерѓосувачки челик, издржлива, мазна површина, отпорност на гребење и силна, издржлива. И има висококвалитетна кутија за подароци. Совршен Подарок : со добра кутија за подароци, можете да ја испратите вилушката како вреден подарок за луѓето што ги негувате. Дизајн : огледална завршница со полирани рабови тоа нема да ви наштети на устата. Чистење : по употреба, исчистете и исушете што е можно поскоро. На овој начин, оваа вилушка може да ве придружува подолго време. Широко Се користат : Овие вилушки се совршени за предјадења, салати, десерти, овошје и колачи. Исто така, совршено е за салати, тестенини, стек, риба, пилешко, свинско месо и други јадења. Најдобра Услуга : вашите потреби се наша потрага, доколку има незадоволство, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. Карактеристики : вилушки за Вечера изработени од силен, издржлив и значителен нерѓосувачки челик, многу безбеден за употреба. Лесен за чистење, безбеден за миење садови. Вилушките со те сакам Спецификација : Количина : 2 пакувања Материјали : големина На Пакет Од Нерѓосувачки челик : 8.66*1.57*0.7 Инчи Тежина : 0,15 фунти поради рачно мерење, физичките димензии може да бидат во малку грешка поради разликата во екранот, бојата на сликата и вистинската ставка може да имаат мала разлика во бојата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат