0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Венец од Патриотска Дрвена Мушка, Јуанде 2 парчиња 4 јули Американски Дрвени Монистра Низа Јаже Од Јута Ресни, Рустикална Висечка Венец Од Мушка За Денот На Меморија

Венец од Патриотска Дрвена Мушка, Јуанде 2 парчиња 4 јули Американски Дрвени Монистра Низа Јаже Од Јута Ресни, Рустикална Висечка

DEN 1096.00
Достапно за нарачка

Залиха

Широко Се Користи : 4 јули дрвени мониста венец декор се многу разноврсни и навистина можат да се користат на секој креативен начин што можете да го сонувате. Широко Се Користи : 4 јули дрвени мониста венец декор се многу разноврсни и навистина можат да се користат на секој креативен начин што можете да го сонувате. Венците од патриотско дрво се забавен нов тренд на украсување што додава текстура на вашите дисплеи. дрво мушка стринг Патриотски.Природните украси од патриотско дрво ќе додадат совршени детали за завршна обработка на вашата вињета!. Нашата низа од дрвени зрна од 4 јули е безбедна за употреба, нетоксична, без необичен мирис, не е лесна за кородирање, избледување или кршење, силна сигурна за употреба долго време. Тоа е забавен нов тренд на украсување што можете да го споделите со вашите најблиски. Креативен избор на подарок : можете да ја користите декоративната венец од дрвена мушка На Денот На Независноста На Јуанде како одличен подарок за семејството и пријателите. дрво мушка венец фарма Патриотски. дрво мушка ресел Патриотски. Тематска Венец Од мониста На Денот на независноста : комплет мониста Од Патриотско дрво Јуанде изберете да користите црвена, бела и сина боја за да постигнете стил на 4 јули, што може да се закачи во многу прилики во вашиот секојдневен живот, како што се решетката за облека за декор, наметката, расадникот, кафе бар, двор и многу повеќе. дрво мушка венец фарма Патриотски.Дизајн на големина : Нашата венец од патриотска дрвена мушка е 2 парчиња со Американска боја во секое пакување, едното е со димензии 30 инчи/75 см во целата должина, вкупно 35 монистра, другото е 40 инчи/100 см со 54 монистра, зрното е со дијаметар од приближно 0,6 инчи/1,5 см. дрвени мушка декор Патриотски. 2, поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Тие прават фантастичен завршен допир во цела низа ситуации. Можете да ги закачите на ѕидот, постелнината, полицата, огледалото, креветот, прозорецот како реквизити за фотографии или украси за забави, користете ги и во вашиот кафе бар или декор во ресторан. дрвени мушка декор Патриотски. Можете да ги закачите на ѕидот, постелнината, полицата, огледалото, креветот, прозорецот како реквизити за фотографии или украси за забави, користете ги и во вашиот кафе бар или декор во ресторан.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат