0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќна влезна врата Венец гроздобер Божиќ црвена карирана фарма животински знак wallид декор фарма крава коњска петел знак wallиден декор сезони поздрав знак за днев

Божиќна влезна врата Венец гроздобер Божиќ црвена карирана фарма животински знак wallид декор фарма крава коњска петел знак

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 10x10in (25 × 25 см). Може лесно да се обеси, што е многу погодно. Материјал : Печатење дрвен знак, не е лесно да се избледи, издржливо и силно, не е лесно да се пробие. Тоа е добар избор за декорација на домашен wallид. Додатоците се испорачуваат случајно. Сцена : Можете да го користите знакот како домашна декорација, обесена на wallидот, вратата или прозорецот на дневната соба, спалната соба, кујната, бањата, просторијата за перење или предниот трем. Исто така е многу погоден како подарок. Апликација : Интересен дизајн на таблата додава допир на карактеристична боја во домот. Може да им се даде на роднините и пријателите како роденден, домаќинство, Ноќта на вештерките Божиќ есен Денот на благодарноста зимски подарок. Услуга : Ние поддржуваме бесплатна прилагодување. Клиентите кои имаат потреба, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката, инаку ќе бидат испратени редовни стилови. Исто така, ве молиме контактирајте ме директно со какви било прашања. Големина : 10x10in (25 × 25 см). Може лесно да се обеси, што е многу погодно. Материјал : Печатење дрвен знак, не е лесно да се избледи, издржливо и силно, не е лесно да се пробие. Тоа е добар избор за декорација на домашен wallид. Додатоците се испорачуваат случајно. Сцена : Можете да го користите знакот како домашна декорација, обесена на wallидот, вратата или прозорецот на дневната соба, спалната соба, кујната, бањата, просторијата за перење или предниот трем. Исто така е многу погоден како подарок. Апликација : Интересен дизајн на таблата додава допир на карактеристична боја во домот. Може да им се даде на роднините и пријателите како роденден, домаќинство, Ноќта на вештерките Божиќ есен Денот на благодарноста зимски подарок. Услуга : Ние поддржуваме бесплатна прилагодување. Клиентите кои имаат потреба, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката, инаку ќе бидат испратени редовни стилови. Исто така, ве молиме контактирајте ме директно со какви било прашања. Специјален дизајн : Моделот на секој знак е внимателно дизајниран, а потоа се печати на дрвената табла со УВ печатење технологија, шемата е светла во боја, не е лесен за избледување и има одличен визуелен ефект. Може да се користи како wallидна декорација во студио, канцеларија, училница, трпезарија, бар, дневна соба, спална соба, кујна, бања, просторија за перење, гаража, тремот. Може да се користи како роденден, домаќинство, подарок за венчавки. Исто така, може да се користи како подарок за дипломирање, пензија, разни празници, како што е есента Денот на благодарноста, Божиќна зима. Контактирана со фабриката за да го измените дизајнот. Специјална белешка : Ако имате посебни потреби, ве молиме информирајте во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката, во спротивно, ние ќе го испратиме стилот на слика стандардно и прилагодените информации ќе бидат избришани. Исто така, дебелината на знакот е 0,5 см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат