0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедносен елек за безбедност на лого, рефлексивен безбедносен елек, класа 2 ANSI со 5 џебови со висока видлива градежна униформа со голема видливост

Безбедносен елек за безбедност на лого, рефлексивен безбедносен елек, класа 2 ANSI со 5 џебови со висока видлива градежна униформа

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Ние се фокусираме на индустријата за прилагодување на елек повеќе од пет години со богато искуство. Имаме зрела технологија за печатење : напредна технологија за пренос на топлина. Полиестер. Затворање на патент. 360 ° Рефлексивни ленти : Изработено од рефлективен материјал со висока видливост од класа 2, кој обезбедува заштита од 360 °, ве одржуваат видливи додека работите под дневна светлина или слаба светлина. од темни. Мулти џебови : Дизајн на безбедносен елек со предни џебови. Затворање на патент : Рефлексивен елек со метален патент лесен за носење и полетување. Интерфејсот е погоден да се обеси во Д-прстенот. Апликации : Дизајн на елек за безбедност со висока видливост за градежништво, безбедност, искачување, сообраќај, пешаци, тркачи, инженер, пионер, геодет, волонтер, мажи, жени и сл. Големини : Ве молиме, проверете ја нашата табела за големина пред да ја купите. S : градите 41 инчи, М : градите 45 инчи, Л : градите 48 инчи, xl : градите 52 инчи, xxl : градите 55 инчи. Полиестер. Затворање на патент. 360 ° Рефлексивни ленти : Изработено од рефлективен материјал со висока видливост од класа 2, кој обезбедува заштита од 360 °, ве одржуваат видливи додека работите под дневна светлина или слаба светлина. од темни. Мулти џебови : Дизајн на безбедносен елек со предни џебови. Затворање на патент : Рефлексивен елек со метален патент лесен за носење и полетување. Интерфејсот е погоден да се обеси во Д-прстенот. Апликации : Дизајн на елек за безбедност со висока видливост за градежништво, безбедност, искачување, сообраќај, пешаци, тркачи, инженер, пионер, геодет, волонтер, мажи, жени и сл. Големини : Ве молиме, проверете ја нашата табела за големина пред да ја купите. S : градите 41 инчи, М : градите 45 инчи, Л : градите 48 инчи, xl : градите 52 инчи, xxl : градите 55 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат