0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ресурси куќа црвени лисја закрпи за везење деколте јака за јака мотив венисе чипка ткаенина шива на лепенка

Ресурси куќа црвени лисја закрпи за везење деколте јака за јака мотив венисе чипка ткаенина шива на лепенка

DEN 286.40
Достапно за нарачка

Залиха

Ресурси куќа црвени лисја закрпи за вез за везење деколте јака за јака мотив венисе чипка ткаенина шива на лепенка. Материјал : полиестер. Големина : приближно. Целосна ширина од 36 см/14,17 "инчи, целосна должина од 45 см/17,72". Поради рачно изработеното шиење, големината може да варира една до друга приближно 0,3 ~ 0,5 см. Боја : црвена (забележана : бојата ќе биде малку поразлична заради екранот на светлината и компјутер). Ресурси куќа црвени лисја закрпи за вез за везење деколте јака за јака мотив венисе чипка ткаенина шива на лепенка. Материјал : полиестер. Големина : приближно. Целосна ширина од 36 см/14,17 "инчи, целосна должина од 45 см/17,72". Поради рачно изработеното шиење, големината може да варира една до друга приближно 0,3 ~ 0,5 см. Боја : црвена (забележана : бојата ќе биде малку поразлична заради екранот на светлината и компјутер). Добро изработка, убава и во деликатес. Одлично за граничување и работење, погоден за облека, украси, белешки за книги, торба, капи, итн. Декорација, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат