0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сеивеи Ѕид Плакарот Виси Торба За Складирање, Водоотпорен Во Текот На Вратата Лен Ткаенина Организатор со 3 Џебови за Спална Соба Бања Кујна

Сеивеи Ѕид Плакарот Виси Торба За Складирање, Водоотпорен Во Текот На Вратата Лен Ткаенина Организатор со 3 Џебови за Спална

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

[Висококвалитетен материјал] торбата за складирање на ѕид е изработена од висококвалитетен памук и лен, а грбот е покриен со водоотпорен и влага-доказ филм. Ткаенината е мека и удобна, отпорна на абење и издржлива. [3 дизајн на џебови] тој е дизајниран со 3 џебови, кои можат да складираат полначи, сметки, клучеви, списанија, четки за шминка, играчки, алатки или други мали предмети за да можете да го најдете она што ви треба. [Не зафаќа простор] оваа торба за складирање монтирана на ѕид не зазема премногу простор. Може да се преклопи и складира кога не е во употреба. Тоа е совршен додаток за вашата секојдневна употреба и добар помошник за складирање на вашиот дом. [Различни стилови] Оваа торба за складирање на ѕид има различни стилови, можете да изберете соодветна торба за складирање според вашите желби. [Опсег на примена] може да се стави во спалната соба, студијата, мијалникот, бањата, кујната, канцеларијата итн. може да се закачи и на ѕидот или зад вратата. Спецификација : Име На Производ : Ѕид Виси Гајба Материјал За Складирање : Памук Лен Боја На Производот : Како Што Е Прикажано Големина на Производот : 67*20*14 цм/26.38*7.89*5.51 инчпакет вклучени : 1* Ѕид Виси Торба За Складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат