0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Прекрасна Ајфелова Кула Ѕиден Плакар Висечка Торба За Складирање 6 Џебови Ленен Памук Над Вратата Организаторски Торбички За Спална Соба Бања

Прекрасна Ајфелова Кула Ѕиден Плакар Висечка Торба За Складирање 6 Џебови Ленен Памук Над Вратата Организаторски Торбички За

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Памучна и ленена ткаенина. Сите природни материјали, висат цврсто, заштедуваат простор. Дизајн на преклопување со дрвен столб и памучен кабел, лесен за инсталирање, погоден за разни украси во стилот на домот. Повеќенаменски дизајн, мала големина, голем капацитет, висечка торба за складирање со 6 џебови може да се закачи во спална соба, кујна, бања, канцеларија, исто така совршена за закачување на гардероба или шина за облека. Висечките џебови за Складирање можат да складираат предмети со различна тежина како што се далечински управувачи, мобилни телефони, очила, накит, влошки, чорапи, полначи, пошта, банкноти, клучеви и други мали предмети што секогаш се губат. Ако имате други прашања, ве молиме испратете ни е-пошта, ние секогаш ќе бидеме тука.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат