0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кигаи смешни цртани кучиња плажа влажна сува торба 2 пакувања - торби за пелена на крпа - водоотпорен организатор на пелена за еднократна употреба за извалкани пред?

Кигаи смешни цртани кучиња плажа влажна сува торба 2 пакувања - торби за пелена на крпа - водоотпорен организатор на пелена

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

★ Висок капацитет - 2 парчиња. Секоја торба содржи „влажен“ дел кој е зашиен и запечатен без никакво губење или протекување. Најдобро од сите , тоа е одлична влажна торба за пелена за крпа за подарок за туширање!. ★ Висок капацитет - 2 парчиња. ★ Лесно за носење - Цврстите ленти за рачката со прилепување ви овозможуваат да ја закачите влажната торба да виси некаде за да заштедите простор, како бебиња, копчиња за врата, шипка за пешкир. Многу вреди да се купи крпа од пелена влажни суви кеси!. Лесен дизајн, лесен за носење. Лесна тежина, лесна за носење, таа е многу погодна за приморска игра за чување облека. Совршен за отворено или патување. Малите парчиња се погодни за фрагментарни предмети, како што се долна облека, тоалети, чорапи, козметика, итн. ★ Eco -Priendly - Пелена за пелена за пелена и еднократна употреба на крпа е лесна за чистење - машинско миење, миење на рацете и суво на воздухот го прошируваат животот на оваа влажна торба.7in доволно пространа за да организираат влажни и суви предмети. ★ Мултифункционално - можете да организирате чисти или валкани костуми за пливање и други работи во оваа влажна суви торби. Влажните кеси се одлични за носење пелени, делови од пумпа за градите, валкана облека за теретани и влажни костими за капење. Погодно е дека мајката и бебето да излезат, да патуваат, летниот камп, базенот на плажа, салата, итн. ★ Двоен патент £ две патенти, за да се осигурате дека ништо нема да испадне од торбата за да ги задржи влажните и сувите работи одделни. Големина : 11,8 x14.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат