0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кибри 11660 – -  H0 Komatsu Депонија КАМИОН HD 785  5

Кибри 11660 – -  H0 Komatsu Депонија КАМИОН HD 785  5

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Автентичен дизајн и квалитет. Бродови Од Сад. Вистински-на-живот детали. За модел воз распоред и диорами. Моќност на моторот 752 k W/1025 PS екстремно висококвалитетни повторно произведени компатибилни касети со ласерски тонер, брзина 68 km/h, Номинален Капацитет 87 T, вдлабнат волумен : 53 кубни метри. Камионот дампер со модерни Дизел Мотори во верзија Со Ниски Емисии, постојан погон на четири тркала, постигнува дури и на најтешкиот терен зголемена способност за влечење и качување, како и одлична стабилност и со Тоа Кратка опкружена Со Времиња и висок Транзитен Волумен И Должина до вашата природна коса. Забележливи се перформансите на моторот и факторот на нето тежина на камионот Комацу дампер. Повеќето модерни компоненти обезбедуваат високи перформанси и удобност На Беиспиелхафтен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат