0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Толанд Домашна Градина 800173 Блумин' Велосипед Летна Врата Мат 18х30 Инчен Цвет Надворешна Врата За Влез Внатрешен Влез

Толанд Домашна Градина 800173 Блумин' Велосипед Летна Врата Мат 18х30 Инчен Цвет Надворешна Врата За Влез Внатрешен Влез

DEN 319.68
Достапно за нарачка

Залиха

ПОДДРШКА БЕЗ ЛИЗГАЊЕ : Вратите На Домашната Градина На Толанд имаат гумена подлога што не се лизга за да се спречи случајно лизгање. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Вратите На Толанд се на врвот со полиестерски филц кој е низок профил за да се намалат шансите за сопнување и висококвалитетна издржлива конструкција која е отпорна на избледување и дамки. СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : Вратите се 18" х 30" и се вклопуваат во сите држачи за подлоги од 18 х 30 инчи. БРЗО ЧИСТЕЊЕ : не е потребно чистење! Вратите се одлична алатка за одржување на подовите уредни и чистењето е брзо и лесно; само испрскајте со црево или користете сунѓер и благ детергент за чистење нечистотија или остатоци од дворот. ПРОИЗВЕДЕНИ во САД : нашите чаршафи се произведуваат во САД со живописни, украсни дизајни што ќе го претворат секој трем, влез или двор во шармантно уметничко дело. Во Домашната Градина Толанд, веруваме во правење душеци кои се светли и живописни за сите периоди од годината. Ние ги создаваме нашите дизајнерски душеци да бидат волшебност за секоја сезона, најава за секој празник и декларација за вашиот личен стил во текот на целата година. Нашите внатрешни, надворешни подни душеци се печатат и притискаат во САД користејќи креативни, оригинални уметнички дела лиценцирани исклучиво За Толанд. Постојат многу одлични намени за нашите душеци. Создадете поканувачки начин за влез за да ги пречекате сите ваши гости; користете различни наши сезонски дизајни за да наздравите за празниците во секоја соба од вашата куќа; ставете како креативен акцентен килим во секое фоаје. Вашите миленици може дури и да тврдат дека душеците се нивното ново омилено место за да ја чуваат вашата куќа! Со стотици дизајни имаме многу убави душеци за избор затоа купете една како уживање за себе или двојка како подароци за најблиските! Вратите имаат гумена подлога што не се лизга на врвот со полиестерски филц што е низок профил за да се намалат шансите за сопнување. Тие се направени од висококвалитетна конструкција и се отпорни на избледување и дамки. Чаршафите се 18 "х 30" и се вклопуваат во фиоката за врата За Рециклиран Гумен Држач На Толанд.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат