0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Зузмин СКМТ09Т304 Индексиран Карбид Вртење Вметнете За Струг Вртење Здодевни Шипки Специјално Дизајнирани За Вртење леано Железо

Зузмин СКМТ09Т304 Индексиран Карбид Вртење Вметнете За Струг Вртење Здодевни Шипки Специјално Дизајнирани За Вртење леано Железо

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Модел : SCMT09 T304 (SCMT32.51). Обложени : КВБ, Специјална цврста влакнеста структура ја подобрува отпорноста на абење и фрактури. Цврстина : 91 ХРА Слој Слој : Тик-Ал2о3, обложени дебелина : дебела. Специјално дизајниран за стабилно сечење и општо сечење леано железо,К01-к20. Количина : 10 парчиња (1 кутии).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат