0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Девојки за девојчиња ДДСОЛ Девојки Девојки на вineубените маица Унисекс Раглан Долги ракави маички Товари на loveубов срце деца момчиња врвови 2-7t

Девојки за девојчиња ДДСОЛ Девојки Девојки на вineубените маица Унисекс Раглан Долги ракави маички Товари на loveубов срце деца

DEN 179.20
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : маицата за девојчиња за девојчиња за деца девојчиња е изработена од мека памучна ткаенина, лесна и дише. Супер мек и удобно за носење. Прави симпатични кошули за појавување на вашиот син, ќерка, внука, внук, внук или внука да ги носи. Унисекс маици со долги ракави за мали деца : Карактеристики Раглан долг ракав, Тема на в Valentубените Тема и дизајн на вратот на екипажот, оваа симпатична кошула со долг ракав додава забавен поп на вашите деца Денот на в Valentубените. Момчиња за девојчиња од маица за девојчиња : Подгответе ги вашите деца подготвени за Денот на вineубените во оваа тематска кошула Раглан во в Valentубените. Омилениот девојче на дете или дете на дете, ќе биде големо изненадување за малите како подарок. Дизајн : Овој удобен, трендовски ракав Раглан прави совршени облеки на в Valentубените за игра, забава за в Valentубените, секојдневно носење и домашно носење. Добро се совпаѓаат со вашите шорцеви, или фармерки, фустани, хеланки во вашиот секојдневен живот и ќе бидат погодни за цела сезона. Ова е стандарден детски унисекс и треба да одговара на вашето дете како што се очекуваше. Оваа кошула за дете е погодна за момчиња и девојчиња од 2-7 години. Ако вашето дете е посилно или повисоко од просечно, ве молиме размислете да изберете една големина од предложената.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат