0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
XHF 200 ПАРЧИЊА AGG 10/6, 0mm2 Жица Ферули Изолирани Бакар Стегање Конектори, Стегање Игла Кабел Крај Терминали Сина

XHF 200 ПАРЧИЊА AGG 10/6, 0mm2 Жица Ферули Изолирани Бакар Стегање Конектори, Стегање Игла Кабел Крај Терминали Сина

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

ЏФ 200 парчиња Висококвалитетен жичен ферули конектор, опсег на жица : 10 мерач, 6. 0мм2. ЏФФ електрични терминали со користење на квалитетни бакар, позлата калај процес, проводен подобро, Рохс во согласност. Широко Се Применува во електрична, електронска индустрија, опрема, индустриска, автоматизација, осветлување, систем за контрола на електрична енергија, телекомуникации, хемиска индустрија итн. За да направите ферулите да работат подобро, користете професионални клешти за стегање ферули. Одлична услуга : 12 месеци гаранција и 30 дена безусловно враќање на средствата. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши за вас во рок од 12 часа. Имаме различни спецификации и бои на жичани ферули.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат