0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ларсичен Капак На Шпоретот-Го Штити Горниот Дел Од Машината За Сушење Електрични Шпорети. Водоотпорниот Јаз На Шпоретот Против Лизгање Може Да Се Преклопи Спречув?

Ларсичен Капак На Шпоретот-Го Штити Горниот Дел Од Машината За Сушење Електрични Шпорети. Водоотпорниот Јаз На Шпоретот Против

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Природна гума. ✔️[???????????? ????????]- ?? ??? ? ?? ??????? ????? ??? ???? ????????? ????????? ?? ??? ???????? ????'? ??? ??? ????? ?? ?????? - НИЕ СМЕ ОРИГИНАЛНИ РАЗВИВАЧИ И ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ПРЕКЛОПНИ НАВЛАКИ ЗА ШПОРЕТИ ЗА ЕЛЕКТРИЧНИ, КЕРАМИЧКИ, ИНДУКЦИСКИ И ГАСНИ ПЕЧКИ. ✔️【???????? ???????? ????? ??? ОД ГРЕБНАТИНИ, ГРЕБНАТИНИ, ПУКНАТИНИ ОД СТАКЛО И ИСТУРИ. СПРЕЧУВА НЕЧИСТОТИЈА И НЕЧИСТОТИЈА. ЕДНОСТАВНО ПОСТАВЕТЕ ГО ОВОЈ ГУСТ ЛИСТ ОД ПРИРОДНА ГУМА НАД ШПОРЕТОТ ЗА ЕФИКАСНА ЗАШТИТА НА ОВОЈ ВРЕДЕН И СУШТИНСКИ ДЕЛ ОД ВАШАТА КУЈНА. ✔️【???? ?? ????? ?????● СО ГОРНИТЕ КАПАЦИ НА ШПОРЕТОТ ЗА ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ 28, 5Х20, 5 ИНЧЕН КАПАК НА ШПОРЕТОТ. ВИ ОВОЗМОЖУВА ДА ГО КОРИСТИТЕ ГОРНИОТ ДЕЛ ОД ШПОРЕТОТ КАКО ДОПОЛНИТЕЛЕН КОНТРА ПРОСТОР ЗА ПОДГОТОВКА НА ХРАНА ИЛИ ДРУГИ АКТИВНОСТИ. ОВА Е ОСОБЕНО КОРИСНО ВО МАЛИТЕ КУЈНИ КАДЕ ШТО Е ПОТРЕБЕН ПОВЕЌЕ КОНТРА ПРОСТОР. ✔️【?????????? ?????€ W / АНТИ-ЛИЗГАЊЕ СЛОЈ. ОВОЈ КАПАК НЕМА ДА СЕ ЛИЗНЕ НАОКОЛУ КОГА ЌЕ ГО КОРИСТИТЕ. БОГАТАТА ЦРНА БОЈА СЕ СОВПАЃА БУКВАЛНО СО СЕКОЈ КУЈНСКИ ДЕКОР И ПОВЕЌЕТО ПЕЧКИ. ТОА ЌЕ ИЗГЛЕДА КАКО ПРИРОДЕН ДЕЛ ОД ВАШАТА КУЈНА ДОДАВАЈЌИ МОДЕРЕН СТИЛ И ФУНКЦИОНАЛНОСТ. ✔️【?????????? ??? ?????? ????● 20 МИНУТИ ПРОГРАМА ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ. ОВОЈ ЛИСТ Е ПОДАТЛИВА ВИСТИНСКА ГУМА ШТО ЛЕСНО СЕ ПРЕКЛОПУВА. ЕДНОСТАВНО СВИТКАЈТЕ ТАКА ШТО СЕ ВКЛОПУВА ВО РЕШЕТКАТА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ. ИСТО ТАКА, ПРЕКЛОПЕТЕ ЗА ЧУВАЊЕ КОГА НЕ СЕ КОРИСТИ. МНОГУ ЛУЃЕ ДОДАВААТ СОПСТВЕНО ЈАЖЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНИ РАЧКИ НА ПОДЛОГАТА И ЈА ЗАКАЧУВААТ НА ЅИДОТ. ✔️【??????? ?????? ????? ????? Е ДЕБЕЛ И МУ ДАВА ОДЛИЧНА ЗАШТИТА НА ВАШИОТ СТАКЛЕН ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ. НЕМА ПОВЕЌЕ ГРЕБНАТИНИ, ГРЕБНАТИНИ, ПУКНАТИНИ ИЛИ ЛЕПЛИВИ ИСТУРИ ЗА ЧИСТЕЊЕ. ✔️ 【???% ????? ???? ????????? е гарантира дека ова брзо ќе стане вашето омилено купување без ризик. Многу луѓе се складираат со неколку од нив за да ги користат и споделуваат со пријателите. ПОБРЗАЈТЕ И КУПЕТЕ СЕГА додека го имаме овој многу популарен кујнски додаток во обилно снабдување. Ова прави убав подарок за роденден, подарок за одмор или подарок за годишнина - за секој што сака повеќе корисен простор во својата кујна!. ✔️【????? ???? ??????? ????? СО ПРЕТВОРАЊЕ НА ШПОРЕТОТ ВО ОБЛАСТ ЗА ПОДГОТОВКА ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА. СО ГОЛЕМИНА Е 28, 5Х20, 5 ИНЧИ (ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА ШТО ВИ ТРЕБА) И ТОЧНО ЗА ПОВЕЌЕТО ПЕЧКИ. ✔️【???? ?? ?????● ПРЕКЛОПЕТЕ ЈА ПОДЛОГАТА И СТАВЕТЕ ЈА ВО ШКАФ ИЛИ ПЛАКАР. МОЖЕ ДА ОДИ ВО ФИОКАТА НА ДНОТО НА МНОГУ ПЕЧКИ. НЕКОИ ЛУЃЕ ДОДАВААТ ПЛАСТИЧНИ ИЛИ ЈАЖИЊА ИЛИ ЈАМКИ НА РАБОТ НА ПОДЛОГАТА, А ПОТОА ЗАКАЧЕТЕ ГО НА ЅИДОТ КАДЕ ШТО Е НАДВОР ОД ПАТОТ ДОДЕКА ГО КОРИСТИТЕ ШПОРЕТОТ. ✔️【??? ?? ?? ??? ?????? НА ДНОТО НА МНОГУ ПЕЧКИ. НЕКОИ ЛУЃЕ ДОДАВААТ ПЛАСТИЧНИ ИЛИ ЈАЖИЊА ИЛИ ЈАМКИ НА РАБОТ НА ПОДЛОГАТА, А ПОТОА ЗАКАЧЕТЕ ГО НА ЅИДОТ КАДЕ ШТО Е НАДВОР ОД ПАТОТ ДОДЕКА ГО КОРИСТИТЕ ШПОРЕТОТ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат