0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Nck Pro Кутија со 16 Кабли Поправка За Алкател, LG, Huawei

Nck Pro Кутија со 16 Кабли Поправка За Алкател, LG, Huawei

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Забелешка : ве молиме имајте предвид дека сите наши артикли се оригинални и активирани, но ако не сте запознаени со оваа ставка или не знаете како да ја користите, ви предлагаме да не ја купувате бидејќи можеме да обезбедиме само едноставна техничка поддршка, како што е инсталирајте го возачот. Со цел погодно за нашата пратка, ве молиме оставете го вашиот телефонски број кога ќе ја купите оваа ставка не оставајте ја вашата адреса за Е-Пошта и ве молиме проверете дали името на градот и поштенскиот код одговараат кога ја пишувате вашата адреса, во спротивно ви треба откажете ја трансакцијата и направете нова нарачка со точна АДРЕСА ЗАБЕЛЕШКА : ние не го испраќаме предметот на ПОШТЕНСКО ПОЛЕ адреса, а ние го испраќаме предметот само на адреса на англиски јазик, затоа ве молиме оставете ни ја вашата физичка адреса на англиски јазик кога плаќате. NCK BOX ИМА Целосни Карактеристики И Спецификации : Прочитајте Кодови/Директно Отклучување Alcatel Avvio Blu B-Mobile Chibo Huawei htc LG PANTECH XPERIA Samsung ZTE и други брендови Q-Mobile Huawei Со Стари и нови безбедносни типови Самостојно решение, не му требаат никакви серверски кодови или кредити сите верзии на фирмверот И Идентификаторите на давателот се поддржани Брзо Отклучување постапка Ресетирање Кориснички Код. Список за пакување : 1 x Nck Кутија 16 x Nck Кутија Кабли 1 X Паметна Картичка (внатре кутија).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат