0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лежалка-Рачки Д Повлечете Ја Рачката Со Кабел со 3,25 Изложена Жица и Барел од 3 мм, Метален Држач За Монтирање Заедно со Вкупна Должина од 41 Со Помош На Пружината С-Врв

Лежалка-Рачки Д Повлечете Ја Рачката Со Кабел со 3,25 Изложена Жица и Барел од 3 мм, Метален Држач За Монтирање Заедно со Вкупна

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Залиха

Замена Лежалка Ослободување Кабел. 3мм Барел Конектор. 3.25 инчен изложени жица. Долга 41 Инчи. Помош Пролет И Метал Монтажа Заградата. Д-повлечете ја рачката на Лежалката со кабел. Има 3.25" изложени жица, 3мм барел рачка конектор и бара компатибилен рачка. Оваа верзија има прикачен метален држач за монтирање. Вкупната должина е 41 инчи и се поврзува со механизмот со стандарден С-Врв со приложена пружина за помош.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат