0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Kidsзебридал Фламинго Завеси Деца Тинејџери Тукан Птица Прозорец Завеси Панели, Езерото Бранување Прозорец Завеси За Момчиња Девојки Дождовна Шума Прекрасна Живот?

Kidsзебридал Фламинго Завеси Деца Тинејџери Тукан Птица Прозорец Завеси Панели, Езерото Бранување Прозорец Завеси За Момчиња

DEN 847.84
Достапно за нарачка

Залиха

Повод : Симпатична декорација за мебел за дома трендовски наменета за Деца, Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџери. €Grommet Конструкција€ : Секој панел за завеси има Сребрени Пластични громови на врвот. 84w*90l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. 104w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. 104w*90l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. Верувам дека може да ви обезбеди подобра средина за работа или спиење (Не Целосно Затемнување Завеси,а не светлина блокирање завеси, не заштеда на енергија завеси). ●Повеќенаменски q : нашите модерни печатени завеси се со јасни дизајни и светли живописни стилски бои. €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 42 W x 84 L Инчи секој. патувања. €Grommet Конструкција€ : Секој панел за завеси има Сребрени Пластични громови на врвот. Топло железо и сушење на ниски температури.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 42 W x 84 L Инчи секој. Може да се користи и како подарок за вашето семејство и пријатели. Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ итн. патувања. патувања. патувања. Секој внатрешен дијаметар на громот е 1,8 инчи, а надворешниот дијаметар е 2,7 инчи, споредлив со повеќето прачки. Висококвалитетна кадифена ткаенина, мека и пријателска за кожата, Прозорецот Се Завесува природно за намалување и забележливо меко чувство на раката. Пакетот Вклучува : 2*Прозорец Третман Поставува Нивоа Завеса Панели Завеси. Лесно за закачување и непречено лизгање. 76w*54 L Инчен Прозорец Завеса Панели. Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,годишнина од венчавката,Денот На Вљубените,Денот На Таткото,Денот на Мајката итн. 104w*96l Инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. Големина Информации : : 76 W*45l инчен Прозорец Завеса Панели. 104w*84l Инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. Овие Комплети За Третман На Прозорци се погодни и за цели сезони, Пролет, Лето, Aut и Зима. ●Материјал● : Откако Ќе Го Слушнеме гласот и повратните информации на клиентот , ја подобривме ткаенината на завесата , користејќи Кадифена ткаенина Со Висок квалитет, мека и пријателска за кожата. Овој сет за третмани на прозорци е погоден и за цели сезони, Пролет, Лето, Aut и Winter. ●Одличен Подарок}модерната модна новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте.ќе биде љубов : ). ●Одличен Подарок}модерната модна новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца. Сега Нашите завеси можат да блокираат 30-50% сончева светлина поради различни бои (Темната боја работи подобро од светлата боја). Панелот за завеси е совршен за Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња Деца Малолетни Млади Жени Млад Маж Домашна Соба, Дневна Соба,Спална Соба,Студентска Соба, Трпезарија и Расадник. патувања., ќе биде сакај го : ). Секој внатрешен дијаметар на громот е 1,8 инчи, а надворешниот дијаметар е 2,7 инчи, споредлив со повеќето прачки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат