0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Леопард Прозорец Завеси Црна Сива Гепард Прозорец Завеси Сафари Животни Вратоврска Боја Завеса Панели За Деца Момчиња Девојчиња Џунгла Дивиот Свет Кожата Печатен

Леопард Прозорец Завеси Црна Сива Гепард Прозорец Завеси Сафари Животни Вратоврска Боја Завеса Панели За Деца Момчиња Девојчиња

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Сега Нашите завеси можат да блокираат 30-50% сончева светлина поради различни бои (Темната боја работи подобро од светлата боја). патувања.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте.It може да се користи и како подарок за вашето семејство и пријатели. патувања. Лесно за закачување и непречено лизгање. 104w*96l Инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. Повод : Симпатична декорација за мебел за дома трендовски наменета за Деца, Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџери. Панелот за завеси е совршен за Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња Деца Малолетни Млади Жени Млад Маж Домашна Соба, Дневна Соба,Спална Соба,Студентска Соба, Трпезарија и Расадник. 104w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. 【€Материјал : откако Ќе Го Слушнеме гласот и повратните информации на клиентот , ја подобривме ткаенината на завесата , користејќи Кадифена ткаенина Со Висок степен, мека и пријателска за кожата.✿ € Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 96 L Инчи секој. Изработени од Висококвалитетна кадифена ткаенина, мека и пријателска за кожата, Завесите на Прозорците нудат долготрајна сила, природна отпорност на намалување и забележливо меко чувство на раката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат