0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ХИТАЧИ 44313С Хитачи 44313С 1М 1-1/2 Во 15 Га Сс Финиш Ноктите,

ХИТАЧИ 44313С Хитачи 44313С 1М 1-1/2 Во 15 Га Сс Финиш Ноктите,

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Алатките За Напојување хитачи се преименувани Во Метабо хпт. Исто е и со големи алатки, само со ново име. 15 мерач директно заврши ноктите. Ноктите од нерѓосувачки челик што ќе се користат со финишот на хитачи НТ65М2С. Хитачи 44313С 1М 1-1/2 во 15 Гас Сс Заврши Ноктите. Хитачи Електрични Алати (ХИТАЧИ КОКИ САД, Оод) нуди широка линија на електрични алати и додатоци за професионално одделение за обработка на дрво, обработка на метали, дупчење и прицврстување, дупчење и сечење бетон, производи за опрема за надворешна енергија, како и комплетна линија на пневматски нокти, степлери, компресори и собрани сврзувачки елементи. ХИТАЧИ КОКИ САД, Оод. Е Северноамериканска поделба На Хитачи Коки Јапонија, подружница во рамките На Хитачи Доо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат