0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Национален Хардвер Н119-909 В2024 Куки За Безбедносни Чаши Во Месинг, 2 пакувања

Национален Хардвер Н119-909 В2024 Куки За Безбедносни Чаши Во Месинг, 2 пакувања

DEN 72.96
Достапно за нарачка

Залиха

Куката за Безбедносна Чаша за Месинг од 7/8 инчи на националниот Хардвер е дизајнирана за инсталирање на алишта, вратоврски за церади итн. Произведени од топло валани челични плочи и челична жица за издржливост. Остри точки на завртки лесно и брзо каснуваат во дрво. За внатрешни и надворешни апликации. Обложени со Заштита Од Временска Заштита за да издржат тешки временски услови и да спречат корозија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат