0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Kyocera S16TSCLL3 Левата Рака, Позитивни Гребло, Општа Намена Здодевни Бар со 5 Степен Агол На Олово и 1.3380 Минимум Создаден Диа.

Kyocera S16TSCLL3 Левата Рака, Позитивни Гребло, Општа Намена Здодевни Бар со 5 Степен Агол На Олово и 1.3380 Минимум Создаден

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

0 (Аксијален), -0 (Радијален) Агол На Гребло Здодевна Лента За Општа Намена. Одлично за Здодевни, Внатрешни Апликации за Соочување. Компатибилен Со Десната СТРАНА CPMT32.., CPMH32.., CPMB32.., CPGB32.. Вметнува. 0 (Аксијален), -0 (Радијален) Агол На Гребло Здодевна Лента За Општа Намена Одлична За Здодевни, Внатрешни Апликации За Соочување Компатибилни Со Десната РАКА CPMT32.., CPMH32.., CPMB32.., CPGB32.. Вметнува Детали За Производот : Стил На Држач За Алатки : S..SCLP Рака На Носителот : Левата Рака Гребло : Позитивен Агол Гребло (Степен) : 0 (Аксијален), -0 (Радијална) Серија : Општа Намена Агол На Олово (Степен) : 5 [DMIN] Минимален Дијаметар На Отворот (Децимален Инч) : 1.3380 [DCON] Дијаметар На Стеблото (Децимален Инч) : 1.0000 [LH] Функционална Должина (Децимален Инч) : 12.0000 [LH] Должина На Главата (ДЕЦИМАЛЕН Инч) : 1.7500 [Wf] Најсовремена Далечина (Децимален Инч) : 0.6693 [Re] Стандарден Агол Радиус (децимален ИНЧ) : 0.0157 Максимална Должина На Настрешница (l/d) : ~3.0 ТЕЧНОСТ за ЛАДЕЊЕ преку (Да/Не) : без метод На Држење На Вметнување : облик на вметнување на завртката : 80 Степен Дијамант [Ic] Вметнете впишан круг (децимален инч) : 0.3750 [И] Дебелина На Вметнување (Децимален Инч) : 0.1250 Алатка За Повеќекратна Употреба (Да/Не) : Да Апликација : Здодевна, ВНАТРЕШНА ЛЕНТА ЗА соочување ТИП : Челична Единица (Инч/Мм) : инчен компатибилен вметнете рака : Десна Рака КОМПАТИБИЛНИ Инсерти (Делумно) : Cpmt32.., cpmh32.., Cpmb32.., cpgb32..

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат