0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Здолниште со здолниште со здолниште со здолниште со здолниште со здолниште со здолниште од здолниште од здолниште од здолниште

Здолниште со здолниште со здолниште со здолниште со здолниште со здолниште со здолниште од здолниште од здолниште од здолниште

DEN 531.20
Достапно за нарачка

Залиха

100% полиестер. Увезени. Машинско миење. Здолништа за тинејџерки слатки здолништа за тинејџери Гот здолништа за тинејџерки плетени здолништа за тинејџерски девојки аниме здолништа за тинејџери здолништа за тинејџерски девојки естетски здолништа за тинејџерски девојки трендовски здолништа за тинејџерки 10-13 здолништа за тинејџерски девојки готски здолништа За тинејџерски девојки должина на коленото. Високо половината зелено карирано здолниште кафеаво карирано здолниште розово карирано здолниште карирано здолниште плус со големина карирано здолниште за девојчиња карирани здолништа за жени здолништа со должина на колено за жени миди со должина здолништа за жени мидини со должина на тексас, за жени миди должина зимски здолништа за жени миди должина волна волна здолништа за здолништа за волна волна Womenените миди со должина на завиткување на здолништа за жени со должина на миди за жени миди должина гроздобер здолништа за жени. Натпревар : Погодно е да одговара на маица, каросерија, резервоарот, врвот на културата, камизол, џемпер, блуза и така натаму. Детална големина : Ве молиме изберете ја вашата големина според последната табела за слика или големина како подолу. Повод : Обичен викенд, канцеларија, празници, забава или секојдневен живот. Fit : Fit ture to Size4. Ова лесен, здолниште е совршено за тие денови! Стил : случајно, модно вниманието на вниманието на табелата со големина на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа. Доколку не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Сезона : Целиот сезонски период на типот : чипка крпеница5.Гармент Грижа : Препорачувајте рака за миење на рацете или исушете го фустанот за кошула. Моделот на оригиналниот производ може да варира, ве молиме, знаете. Должина на изложба : за коленото, mini2. многу кул за носење, нов изглед, прилика : клуб, забава1.Тоа е направено од високо квалитетни материјали, издржливо дополнување за вашето секојдневно носење што добивате : 1 Womenенски здолниште : полиестер3.occasion : на отворено, плажа, лето, забава, датира, дневна рекреација, дома. Ве молиме, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат