0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лала Роузедеј Есенцијални Масла Пипеттип Кои Ги Отстрануваат Чувствителните Мириси За Време На Менструацијата, Грижа За Зоната V, Внатрешна Убавина, Внатрешен Пар?

Лала Роузедеј Есенцијални Масла Пипеттип Кои Ги Отстрануваат Чувствителните Мириси За Време На Менструацијата, Грижа За Зоната

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Ова е препорака за производ за поединци кои се загрижени за мирисот и лачењето на Нивната Y-зона. Користејќи природни масла, овој производ за нега На Y-зона не е груб или иритирачки кога се нанесува околу областа Y-зона. Започнете здрава и чиста Рутина за нега На Y-зоната со освежителен мирис кој трае 365 дена. Овој производ се препорачува за поединци кои бараат неиритирачки и безбеден Производ за нега На Y-зона што е лесен за употреба. Помина тестови за иритација на кожата и доби највисок рејтинг на "ОДЛИЧНО" на германскиот тест за дерма. Исто така е ослободен од првите 5 штетни материи. Овој Производ за нега На Y-зона користи природни масла за арома, како што се масло од рузмарин, масло од лаванда, масло од бергамот, масло од здравец, масло од иланг-иланг и масло од јасмин. За употреба, едноставно нанесете 1-2 капки на чисти раце и нанесете околу Областа Y-зона. Избегнувајте директно користење на чувствителни области. Избегнувајте директно користење на чувствителни области. За оние со чувствителна кожа, нанесете внатре долна облека/женски производи. Ако сакате природен, смирувачки мирис за време на вашата масажа, може да нанесете и неколку капки есенцијално масло на пулсните точки на вашето тело, како што се зглобовите или слепоочниците. Ова може да создаде прекрасна арома што ја подобрува вашата релаксација и целокупната благосостојба. Покрај масажата, можете да додадете 2-3 капки есенцијално масло во вашата бања за стапала или седечка бања за дополнителна релаксација и подмладување. Кога масирате, обидете се да разредете соодветна количина со масло за носење. Ова може да помогне да се обезбеди помеко, поудобно искуство со масажа. Мирисот на розата е нежен, луксузен и има освежувачка свежина. Мирисот иланг-иланг има сладок цветен мирис кој се вклопува со свеж мирис. Мирисот на јасмин е суптилен и елегантен, давајќи мирно и достоинствено чувство. Бидете со погодно пренослива големина."Неиритантно" според тестот за иритација на човечката кожа / V зона парфем / Y зона парфем / парфем за долна облека / Парфем За Женска Внатрешна Убавина / парфем за внатрешна терапија / женски производ / Ги Елиминира непријатните мириси. /.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат