0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЈАРВЕН Приврзоци За Клучеви, Приврзоци За Клучеви, Ремен За Нараквици За Клучеви, Значка ЗА ЛИЧНА КАРТА,Паричник, Клучеви За Автомобил

ЈАРВЕН Приврзоци За Клучеви, Приврзоци За Клучеви, Ремен За Нараквици За Клучеви, Значка ЗА ЛИЧНА КАРТА,Паричник, Клучеви За

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Различни стилови : синџирот на клучеви има симпатична, елегантна, едноставна, егзотична и др. Боите вклучуваат розова, црвена, сина, жолта, црна и бела, зелена, виолетова, леопард печатење и така натаму, кои секогаш имаат оној што може да го покаже вашиот шарм и специфичен карактер. Мултифункционален и висок капацитет : може да ви го олесни носењето на вашите работи, како што се клучеви, паричници, Значка За ЛИЧНА Карта, мобилни телефони, клучеви од автомобил, камери, амајлии, украси и други лесни работи на неа, за да можете да се ослободите од товарот да носите премногу мали нешта!. Врвен квалитет : јажето е изработено од 100% врвен полиестер, висококвалитетна метална тока и напредна кожа со печатено лого што го прави цврст и издржлив. Усвојуваме и напредна технологија за печатење и боење, затоа не грижете се за избледување или други проблеми со квалитетот. Пренослив и лесен : Ширина : 0,79 инчи (2 см) х Должина : 8,07 инчи (20,5 см) со тока.Постои затворач за јастог од легура на цинк, два железни прстени (погодни за клучеви и гаџети) и затворач за вашети (многу погоден за клучеви од автомобил), вкупно само 1,34 мл. Можете да го закачите на вашиот зглоб или да го ставите во џеб, чувајќи ги вашите safe работи безбедни. Идеален подарок за неа / него : овој клучен јаже е многу модерен и практичен. Можете да го дадете на секој што го сакате во посебни прилики како што се церемонија на дипломирање, роденден, денот на Вљубените, Денот на Таткото, денот на Мајката, Божиќ, Недела На Благодарност На Наставниците, денот На Детето и така натаму. Многу ќе им се допадне!. Јажето е изработено од 100% полиестер,висококвалитетна метална тока и печатена кожа,чувајте ги вашите предмети во ред,Разни стилови, Идеален подарок за неа/него.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат