0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Знаменитости За Сложени Лакови 5 Пински 0,019 Оптички Влакна Алуминиумски Машински Стрелаштво За Сложен Лак За Лева И Десна Рака

Знаменитости За Сложени Лакови 5 Пински 0,019 Оптички Влакна Алуминиумски Машински Стрелаштво За Сложен Лак За Лева И Десна

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Ултра светла 0.019" Оптички Влакна 5 Иглички Со Голема Видливост.Цпу Алуминиумска Решетка, висока прецизност, силна и издржлива. Структура за заклучување, четиринасочно дотерување. Олабавете ја бравата, во зависност од потребата за прилагодување нагоре и надолу, прилагодувањето е придружено со звук на отчукување, затегнете ја бравата што не може да биде фино наместена, нема потреба да позајмувате алатки за прилагодување. Главата доаѓа со адаптер (може да се реконструира со 4-5-6 пати поголема од леќата, леќата може да се отстрани по желба.Совети - - - производот без објективот, леќата треба да купи одделно). Ветер и Надморска Височина може да се прилагодат,левата и десната рака универзална. ● Ви благодариме за исполнувањето на "лимаити" "Трансакцијата" не е крај," услугата " штотуку започнува. Ако имате какви било прашања, слободно известете не, решете го вашиот проблем или понудете поврат/размена, ние сме посветени на вашето задоволство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат