0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

Т Бренд за напојување Нов Влезен опсег на напон : AC 100 V 240 V Компатибилен со : 24 V DC Zebra Barcode Printer GX430 GX420 GT800 GT82

Спецификација * Енергија : 12 V 2 A * Заштита на преоптоварување со високо квалитетни жици * Заштита за прегр

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Philips Hue Play Light Bar White and Ambiance Color Smart LED Bar Light Lice Wireless Lighting MPN : 7820130 U7 7820131 U7 7820230 U7 7820231 U7 ; Philips Hue Play Light Bar 7820330 U7 78203

Користејќи висококвалитетни компоненти, интелигентно двојно контролно коло за програми за ИЦ, дизајн н

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

320 W конвекција, 500 W сила воздух ЕМИ за конфигурација на класа I и класа II Заштита : Краток спој / преоптова�

Спецификации : Влез : AC 100240 V 50 / 60 Hz, Должина на кабелот : Вкупно 3,3ft / 1.0m Должина на кабелот : Должината на вк

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 2 A ; UL наведен; Безбедносни карактерист�

Префрлување на напојување 1000 W со PFC, постојана струја на постојан притисок Излез над заштита на напон : Н

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

За батерија KNB45 L : TK2400, TK2402 TK3200 L, TK3200 LP TK3300 UP, TK3400, TK3402 TK2200, TK2200 L, TK2200 P, TK2200 LP, TK2202 , TK2202 E, TK2206, TK2206 M, TK2207, TK2207 G, TK2

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Компатибилен со Осур Компактен ладен брзање, ладен брзање, арктички мраз чист, леон, машина за ладна тер�

Замена за каблите за адаптер IBP Marquette 2016997003 Единица по продажба : 1 Замена за каблите за адаптер IBP Marquette 2016

Влез : 110 V 117 V 120 VAC 60 Hz или 220 V 230 V 240 VAC 50 Hz Погоден влезен напон за вашата адреса за испорака...

Адаптер / кабел Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz Нашиот производ е замена Compatiblity : 5 V AC / DC Adapt

[4 во 1] Адаптер за напојување на AC NEMA 515 P 15AMP машки 125 V до NEMA 515 R / 520 R / 615 R / 620 R AC адаптер [4 во 1] Адаптер за нап�

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на на

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 24 V, 2 A ; Безбедносни карактеристики : висок�

Карактеристики / спецификации за напојување : Само полначи PWR+ имаат дополнителни долги 12 стапки на нап�

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% компатибилен) Висока еф�

Замена на HQRP® AC Power Cost Cost PlChush Cleaning HQRP® ; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 0,4 A ; Безбедносни карактеристики : висок

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Дел за полнач за замена со висок квалитет Преку напон и струја заштита AC 110 V220 V широк меѓународен напон з

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Набавка на електрична енергија од 12 V 50 VA 3 приклучок за пронг 3 излези на терминали Одобрено со UL и CUL стан

Врвен стандард за безбедност : Оваа ставка помина строги тестови за безбедност, што значи дека неговите

Влез на светски свет : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над

Предупредување за потрошувачи : На повеќето корисници не им е потребна лиценца за ракување со овој сист�