0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

Издржлив материјал не е лесен за оштетување, и безбеден, безопасен, умерен волумен, може да има многу ѓуб

【Не'рѓосувачки челик】 Надворешниот подот што стои пепел е изработен од не'рѓосувачки челик, карактери�

1 Погодно и практично, не само пепелници, туку и кутија за складирање 2 Стаклен материјал за лесно чистењ�

Кристална пепел, обоена стакло, нежна боја, меки бои, фини линии, не е лесно да се избледи, дебелината на с

Кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатре�

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

3во1 сет : кутија за хартија, пепелник, чепкалка за заби ќе ја задржи вашата област чиста од пепел додека д

Услуги : Ние сме посветени да ги обезбедиме најдобрите производи за да ви обезбедиме совршено искуство �

Екопријателски кожен материјал Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, високоизглед, из�

Уникатен дизајн на крави на животни, не само пепелник, туку и украс Направени од високо одделни материја

Кожа Направени во САД или увезени Материјал : Овој држач за смешна фиока за пепел е изработен од кожа, ма�

92см висина од не'рѓосувачки челик отворено пепелник : Овој отворен под подот што стои во висина од 92 см Г�

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

Материјал : Оваа стакло за печатење е изработено од еколошки стакло без олово, кое е издржливо и кристал�

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

Изработено е од висококвалитетни керамички материјали и отпуштено на високи температури, што е издржли

Материјал : Направено од керамика, многу издржлив Пеперката е издржлив и лесен за чистење; Големината е 1

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен на пепелта е изработен од кожа, а внат�

Кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатре�

☑ 【Wallид монтиран】 Wallид монтиран на отворено пепелник Оваа пепел за заштеда на простор е лесен за инста

【Апликација】 Погодна за Ноќта на вештерките, прогонуваната куќа, тематските украси за ресторани и дру�

Аштрај, пепелник, додатоци за пушење, пепелник, отворено пепелник, фиока за пепел, гроздобер ветерно пеп�

Ако имате какви било прашања во врска со оваа конзерва за отпадоци на отворено, ве молиме контактирајте

Материјал : смола Големина : должина 9см × ширина 12,5 см × висина 5см Моден дизајн : модерен дизајн, убав, фу�

Чист месинг метал пепел Димензии : 2,522 инчи (LWH) Тежина : 230 грам Дизајнот гарантира дека пепелта не лета на

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен на пепелта е изработен од кожа, а внат�

Висококвалитетен смола мешан камен материјал, целиот густ и стабилен и не се плаши од топло Матната пов�

Мултифункционално : Гримас пепел може да се користи како домашна декорација за чување пенкала, моливи, ч

Дизајн на моден изглед, мазна и свежа мермерна шема, со дизајн на златен мозочен удар, целокупна елеганц�

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�

Свилен териерско куче изолирано од не'рѓосувачки челик Вакуум изолиран Тумблер со капак Пијалоците ост

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна цигара од пепелник е изработена од кожа, внатр�

【Премиум материјал】 ветровито на отворено пепелник е нераскинлив и отпорен на 'рѓа благодарение на жи�

✔ Големина : 200*150*35мм; Материјал : Коска Кина Design Златниот дизајн на жлебот со голем калибар : Може да се п�

Windproof & Rainproof : Отворената пепелник направена од метал, уникатна форма и имајте капа на капакот за да се за

Алуминиумска легура Без чад од пепел за домаОва е убав изглед и здрав пепел за да го спречи да биде разне

Кожа Направени во САД или увезени Материјал : Овој држач за смешна фиока за пепел е изработен од кожа, ма�

Облик : тркалезна квадрилатерална Материјал : Не'рѓосувачки челик Модел : CE0012 Лесно за чистење, машина за

Нашата модерна лента направена од не'рѓосувачки челик, антипад и антигори; Рабовите на послужавникот се

СТП кожа Направени во САД или увезени ✿ Надворешниот прстен на пепелникот е изработен од PU кожа, а вна

Стаклен пепелник, 6инки Со напредна технологија за производство стакло дебело подетичко, екстремно теж�

1 [Ештрај со голем капацитет] Пеперката може да задржи голема количина пепел без да влијае на неговата пр

Материјал : Оваа стаклена пепелник е изработена од стакло, што е чисто и транспарентно без нечистотии, л�

Дизајн на жлеб : Лесен за употреба Материјал : Природни керамички занаети, целосна текстура, пријателски

1 Материјал : Стаклениот пепелник е внимателно дизајниран и произведен од висококвалитетно, густо, цврс�