0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

€ПРЕМИУМ USB 3.0 МАШКИ до МАШКИ КАБЕЛ q : Цврст USB 3.0 Тип А на кабел се користи за поврзување НА USB периферна С�

Двојно заштитен со намалени пречки во РМИ Покрај тоа, поддржува и 2а макс брзо полнење За Алфа Дигитални

Ледсветлото на крајот На молскавичниот конектор ќе ви помогне да го користите кабелот во темна средина.

€10 FT USB C 3.1 Gen2 Кабел●ОВОЈ USB C До USB C Целосен Функционален Кабел Со РЕВЕРЗИБИЛНИ USBC конектори на двата кр�

Оригинален Оригинален Oem Сосема Нов кабел Thunderbolt 3 за Докинг Станица HP Дел Број : 843011001 Порта А : 4,5 мм Наизм

Во согласност со најновиот стандард USB4 и Thunderbolt 4, компатибилност наназад Поддржете го Max 40 Gbps трансфер н�

①Употреба Низ целиот збор / Должина На Кабелот : 3 FT ●Брзо Полнење ● Конектори Од Алуминиумска Легура, U

3 Во 1 Осветлете Го Кабелот За Полнење : повеќекратниот кабел за полнење е компатибилен со iphone,Тип C и микр

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Сертифициран од Интел Максимална стапка на податоци до 20 Gbps со Thunderbolt 3 Испорака на електрична енергија �

USB 3.0 19pin еденнадва центар со чип и модуларен кабел дизајн USB 19 PIN ЦЕНТАР матичната плоча 19pin продолжување �

USB / GT СЕРТИФИЦИРАН И rohs во согласност и наназад компатибилен СО USB 2.0 Брз Супер Полнач / Кабел За Пренос За

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

100% Сосема нов и висок квалитет Пренос на податоци И Кабел За Полнење ЗА HTC / Samsung / Nokia / Motorola итн ПОЛНЕЊЕ

Преземете ја контролата врз вашиот работен ден и управување со времето сигнализирајте ги колегите кога

2 РЕЖИМИ ДИЗАЈН И ПРЕКИНУВАЧ : тип ц полнач(КК 3.1 А)И УСБ Ц ДО УСБ Ц(ПД Макс 60В) 2 во 1 Тоа значи дека имате ДВА

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Нашиот производ е замена.не е оригина�

Исправена НОВА 3,5 мм 3пол ДО 3Пол АУДИО Кабел Кабел Стерео ЛИНИЈА Компатибилен Со Душата Од Лудакрис Про �

Полн со креативност, исто така има потсетник за полнење за корисникот Ова смешно куче автоматски ќе се д

✿USB3 0 продолжен кабел со Права глава со прекинувачи за вклучување исклучување, побрз и постабилен прено

ПРЕНОС СО ГОЛЕМА БРЗИНА : USB 2.0 плетен кабел со USBмашки До микро б конектори; поддржува брза брзина до 480 Mbps

USB микро кабел со моќност за брзо полнење до 2,4 A, поддржувајте брзо полнење, вграден со отпорник од 56 K ом �

Конструкција на сите алуминиум Издржлива анодизирана завршница Лесен зафат на Книрлиси Грип Книрлинг..

Магнетно наполнете ја Вашата Think Pad P14s (21 AK)и сите други уреди со голема моќност со Леснотија Со Кабелот З�

Ве молиме запомнете дека кабелот Е USBa ДО USBконектор, погоден само за STANLEY FATMAX USB интерфејс ЗА полнење LED ФА

Мал фактор на форма за преносливост Димензии на пакетот : 6,502 H x 1.092 L x 1.397 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,0

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз.ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

USB 3.0 insert Keystone се приклучува на две USB 3.0 или USB 2.0 кабли со USB тип А машки краеви; USB Keystone одговара на стандар�

Преглед : Контролниот кабел DJI R мултикамера (USBC) ја поврзува камерата со USBC портата со контролната порта

【Широка компатибилност】 Овој A To B USB кабел е компатибилен со EPSON XP600 / XP200 / WF7710 / XP225 / XP425 / XP446 / XP440 / X

●Широка Компатибилност Можете лесно да ги поврзете СИТЕ USBC периферни уреди (USB ТипC кабел, USB ТипC флешур�

Логитех 993 001139 форма фактор на конекторот 1 : сосема Конектор 2 : Фактор На Десната форма Боја : Црна...

【Прилагодени за ушите】 USBC Брзиот полнач сет е совршен за безжичните уши на Bluetooth Ушите на ушите можат д�

Иновативни Пропелери за Hubsan X4 H107 L H107 C H107 D Донесете Силна Моќ за Вашиот Дрон X4 Надградени Резервни Делов�

Спецификација : 3.3 Стапки / 1м , УСБ 2.0 а до микроб 5 пински кабел Брзо Полнење И Синхронизација : USB a ДО USB ми�

€Уникатен дизајн Со Издржлив материјал zrangleслободен Најлон Плетенка кабел јакна штити жица јадра и се �

Ри ОБУКА Микро800 онлајн курс за обука од The Automation School.com!! ОВАА ЕДИНИЦА ИМА ВЕНТИЛАТОРИ, СВЕТЛА и ЛЕР СИМУЛ

[Сертифициран 3.1 Брза Брзина На Полнење И Синхронизација] : Поддржува безбедно полнење со голема брзина �

, За да се реализира обработка на податоци, стекнување на податоци , Може да го следи мрежното следење на

УСБ компјутер компјутерски кабел за кабел за кабел за камера Kodak Easyshare Z981 Z 981 Овој кабел ја поврзува ваша�

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на на

●Компатибилни Модели●Компатибилен Со JBL Полнење 4 / Flip 5 / Pulse 4 / JR ПОП / Врв На Издржливост / ПОЛНЕЊЕ4 BLKAM

?€компатибилност : USB 5v ДО 12v DC Кабел За Полнење За Уреди Кои Користат Порта За Полнење Е Круг 2.1 mm DC Кабел �

Усвојување на двостепен дизајн : 1,5 метри Прилагодено Рачно изработени двостепените кабли се поврзани с