0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PPJ Global 15V AC/DC Адаптер замена за Polk Audio Signa Solo Universal Home Teater Sound Bar Sounder DC15V 3300MA 15VDC 3.3A - 4A 15.0V Префрлен напорен кабел за напојување Кабел за кабел ПСУ

PPJ Global 15V AC/DC Адаптер замена за Polk Audio Signa Solo Universal Home Teater Sound Bar Sounder DC15V 3300MA 15VDC 3.3A

DEN 330.08
Достапно за нарачка

Залиха

Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ Global 15 V AC/DC Адаптер замена за Polk Audio Signa Соло Универзален домашен театар звучен бар звучник DC15 V 3300 MA 15 VDC 3.3 A - 4 A 15.0 V Преклопување на кабел за напојување кабел за кабел ПСУ. Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ Global 15 V AC/DC Адаптер замена за Polk Audio Signa Соло Универзален домашен театар звучен бар звучник DC15 V 3300 MA 15 VDC 3.3 A - 4 A 15.0 V Преклопување на кабел за напојување кабел за кабел ПСУ. PPJ Global 15 V AC/DC Адаптер замена за Polk Audio Signa Соло Универзален домашен театар звучен бар звучник DC15 V 3300 MA 15 VDC 3.3 A - 4 A 15.0 V Преклопување на кабел за напојување кабел за кабел ПСУ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат