0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

КАРАКТЕРИСТИКА : Златна, кратка Директно боб перика, Синтетичка Перика, хемиски влакна, Отпорни На Топли

Строга Контрола На Квалитетот Фокусирајте Се На Квалитетот, 100% Девствена Човечка Коса Без Животинска И

Литфби Косата е професионален продавач на перики за човечка коса Ние секогаш се стремиме кон подобар кв

Ве молиме Оставете Го Стапчето / Виткањето Да Седи На Косата околу 35 секунди (Интимни совети : Користете �

Оваа Перика со Лента За Глава Е Погодна За Девојките кои Не Сакаат Лепак и Гел Лесно За Секојдневно Инст�

2 Прилагодливи ремени на грбот Може да биде слободен дел, повеќе природни коса линија Оставете ја перика

Претходно Извадена со природна линија на косата Ви обезбедува голема флексибилност Повеќе помека и поз

Должина : 28 инчи Прилагодлива големина : еластичното капаче и еластичната големина на ременот удобно и б

●Материјал за коса ● 100% човечка коса, Исечена од Млади девојки, Природен и Необработен,Густ и Целосен З�

100% Синтетички Влакна Прилагодено Дизајнирани МултиТонски Бои Голема Вредност Подготвени За Носење И О�

КАРАКТЕРИСТИКА : без разлика дали вашата кожа е црна или бела, перика ќе одговара на бојата на вашата кож

Лесен материјал пластика, лесен и пренослив, лесен за носење и држење, вашата патна торба или куферот не�

Долги Прави Црни Перики : 13х2, 5 чипкани предни перики долги прави перики со висококвалитетна синтетичка

1 Целосна Перика Од Чипка : Бебешка Коса Околу Периметарот За Да Се Даде Претходно Искубена Природна Лин�

откако ќе ја обоите или избелите косата, ве молиме често правете ја длабоката состојба на косата...

no сплит, без вошки,добро ја зема топлината и бојата, мека на допир, сите производи се контролираат со ква�

Применливи луѓе : Гѓа, процес на лекување : завеса за коса, може да се обои топло : може да се обои, материј�

+Детали за коса : бразилски 4х4 кадрава чипка затворање перики Краток Боб Човечка Коса Перики...

1 ●Природна Црна Боја На Коса, 150% Густина Бразилска Реми Човечка Коса●Исечена Од донатори На Млади дево

Повеќенасочни Делови Природен Изглед На Скалпот Скриени Јазли на свилен врв Удобно на скалпот...

?Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : Истакнете Ја Предната Перика Од Чипка 100% Необработе�

?ВРВЕН КВАЛИТЕТ МЕКА БРАНОВИДНА? : Материјалот на перики Е Јапонска свила, висококвалитетна, Отпорна На �

【 ???? ??????? ???????? Брановидната долга перика е изработена од синтетички влакна отпорни на високи температу�

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

Перика 613 е 100% перика за човечка коса, може да се обои во која било боја Ве молиме изберете ја добрата бој�

Природен Изглед Капа за перика што дише, удобна, бесплатна, мека и пријателска за кожата Препорачуваме т

613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА : Без Лепак13х6 Чипка Предни Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса Претх

●Лесно За Нега●Нежно Протресете ја долгата перика со црни бранови на телото за да се шири природно, и л�

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

Материјал : 100% Канекалон Футура Квалитетна Синтетичка Коса Со Отпорна На Топлина До 377°F Рачно Хеклана Ч�

Оваа перика е модерен дизајн, мек допир, прекрасен изглед Како роденденски подарок за семејството и при�

Висококвалитетните, Отпорни на Топлина, 100% Јапонски канекалонски влакна ја прават косата сјајна, приро�

1.Мода : Ако барате многу мека, карактеристична перика Тогаш оваа чипка пред перики е дефинитивно за вас,

КАРАКТЕРИСТИКА : Предна Чипка, боја На Градиент,Бранови Перики,влакна отпорни на топлина, многу погодни

Qustransparentирна чипка предни перики човечка коса длабок бран 13x4 чипка фронтални перики 100% необработени бра

Канекалон Нова Футура Синтетички Отпорни На Топлина Влакна Целосна Чипка Предна Перика Од Длабока Чипк

[Боб Чипка Пред Перики Човечка Коса Материјал] : бразилската девица човечка коса тело бран боб перики, Ис

13**5*1 Кадрава Чипка Предна Перика + Мазна ПУТЕР ЧИПКА + Бебешка Коса + Преплак Веќе = Целосно Пријателски З�

Брановидни Долги 26инчни Вино Црвени Синтетички Чипка Предни Перики целосна тешка густина топлина приј�

●Природен Моден Дизајн● нашата перика за човечка коса има уникатен слоевит изглед што ќе направи да из

Фронтална Перика Со длабоки бранови Премиум Материјал За Коса : 100% 9А необработена бразилска девствена �

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ЧОВЕЧКА КОСА●оваа перика од човечка коса со бранови на телото е изработена од 100% чо�

Sensationnel Цртичка перика серија брзо во движење мода стил на коса Престилиран лесен за почетници...

●Прилагодлив материјал за дишење ● оваа перика одговара на повеќето големини и форми на главата со фле

Од ПИСТАТА : Модерен краток пикси со богато текстурирани слоеви во разноврсна мешавина на човечка коса �