0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

Дијаметар : #9 Должина : 11 / 4 инчи Заврши : Венецијански Бронза Стил на глава : рамен (Филипс) Тип : шарка зав�

Пакетот Вклучува : 1 Пар Ротирачка шарка 1 100% и 2 Погоден за внатрешни врати и Екрани 3 Изработен од нерѓос�

Спецификации : Отвор : 1,37 " / 35мм Применлива дебелина на таблата : 0,75"1,02" / 1926мм Материјал : Изработен од лад

Висококвалитетни Челични Шарки со Завршница Од Сатенски Никел Шарките со топчести Лежишта помагаат да

Уште подобро, црната мат сатен финиш ја прави рачката на рачката мека за допир и уникатната квадратна фо

Се користи како табла на гитара за цигари, или како обична шарка во повеќето занаетчиски проекти...

(10) 4 инчни врата шарки со (8) дупки Челична конструкција за употреба на станбени врати Квадратни агли Вкл�

Број на модел : XK517 Материјал : легура на цинк Снабдување со DIY : Електрични Тип : шарка за мебел Број на мод

Име на производот (трајно во употреба) : Шарка на кабинетот; стил : целосна (најнова технологија) преклоп;

Хидраулична Шарка Од 90 Степени Соодветен специјален степен инсталација 90 степен Метален материјал, из�

Содржина на пакетот : (издржлив во употреба) 10 х Шарка На Вратата; Тежина : (најнова технологија) 131гр...

Големина : 38*21мм / 1,5 "*0,83" Ретро дизајн, издржлив и лесен за инсталирање Дизајнирано да ги затвори вратит

Име На Производот : Стаклена Шарка На Вратата; Материјал : Метал Тежина : 53г; Содржина На Пакетот : 1 х Стак�

Овозможете ја вратата да се затвори автоматски и тивко Отстранете ја иглата на шарката и заменете ја со

Амерок BPR7630 FB Променлива Преклопување Самозатворање Лице Монтирање Обратна Закосена Шарка На Кабинето�

●8 големини за избор : 2" / 3" / 4" / 5" / 6" / 8" / 10" / 12" ●Боја : Црна / Бела ;Материјал : Железо (Издржливо)...

Тип : флеш / целосна вметнување шарка Должина : 3 Ширина : 113 / 16 Обезбедено Е Задоволство Произведени со ма�

Содржина на пакет : 2 x пластична шарка; Тежина : 101g Главна боја : црна; Материјал : Пластика, метална оска...

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти...

Апликација Оваа шарка работеше само во аголните лази Сузан кабинети кабинети за преклопување на врати�

Боја : сива Пакетот вклучува : 10амортизер само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не

* Направено : шарка отпорна на ' рѓа, привлечна и издржлива, поправете ги панелите на вратите со шарки зае�

Големина : 26мм 95 степени Челик најлон Лесно вклопување Количина на пакувања : 100 Големина : 26мм 95 степени.

Боја : Сребрена Пакетот вклучува : 4 x пара шарки на вратата од 64 x завртки Само горенаведената содржина на

Боја : Сребрен Тон;Големина На Дупка : 4,4 мм / 0,17"(Дијаметар); 8 х 4мм / 0,3" х 0,16"(Л*В)Име На Производот : Шарка На

Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врат�

Граничните блокови на растојанието на одборот можете да прилагодите 3 / 4 / 5 / 6мм за што сакате да изберет�

Замена за ормани со рамка за лице Самозатворање 2 по пакет Овие шарки се само за реновирање Замена за орм

Иглички За Шарки За Внатрешни Станбени Врати 3,5 инчи во должина Сатен Никел Заврши Основана во 2005 Година

Секоја шарка на вратата е изработена од издржливи материјали во фабриката, и секој детал е педантен, так

Број На Модел : 134264600 Вистински Дел За Замена Фригидер Точка Од Името На Брендот : Фригидер...

100% Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки, вклучени завртки Совршено за гроздобер дрв

Позлатен месинг од челик Месинг Оперирана гравитација Количина на пакувања : 5 пара (10 шарки) За лесни ка�

?Пакетот вклучува : 8 парчиња шарки, со димензии 5,5"x0, 4"x0, 08" ?Овие шарки се направени од висококвалитетно ж�

Големина на производот : должина 65мм и ширина 16мм тежина На Производот : 6 грама, дизајн со цврста боја, ст

Шарките се изработени Од Висококвалитетен нерѓосувачки челик кој обезбедува издржливост и сигурност...

Боја : Сребрена 100% Накит подарок вино кутија за гледање кутија за дрво L 90 ° поддршка на пролетна шарка По

Боја : 80n Тишина и мека со вратите од кабинетот близу Со сите завртки за фиксирање 100% повисок квалитет Ба�

【Користете】 погодно за врати од кабинетот, вински ормани, гардероби и други врати на кабинетот 【Детал�

Содржина на пакетот : 1 пара шарки за знаме од 5 инчи ( 1 еез лева шарка и 1 еез десна шарка), 20 еез завртки за

100% сосема нов и добар квалитет Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер

Направено од високо квалитетен 316 не'рѓосувачки челик и издржлив во употреба Максимална отпорност на ко

Пријавете се на : Внатрешни врати и екрани, дрвени врати, алуминиумски рамки врати итн Функција : Отстран

Тешки шарки : 5 "Т шарки можат да држат над 20 кг / компјутери Дебелина : челик од 1,3мм, подебел од другите пр�

Тешка Серија Цврст Фалсификуван Месинг Двојна прецизност рана нерѓосувачки челик морски одделение Сам