0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

2 Парчиња ленти за глава : дојдете со 2 парчиња жичени ленти, едната е црвена со бела шема, другата е црна с

16 ПАРЧИЊА Бебешки Најлонски Ленти За Коса Ленти За Коса Лак За Коса За Девојчиња Новороденчиња Мали Дец�

Материјал : крпа Стил : Јапонски и корејски Боја : Црна Модерен облик, едноставен и стилски Ја прави косат

Сите Димензии Се Мерат Рачно, Може Да Има Отстапувања Од 12 См Деца Лак Бел Лак Лак За Коса Лак За Доенчиња

€Висококвалитетни Материјали zllhyf крава коса бенд е направен од висококвалитетни пластични и сунѓер ма

Само миење на рацете Нашата линија на женска облека вклучува маичка, врвови на резервоарот, фустани и по

Шевовите се цврсти и нема видливи жици во ова пакување И количината на истегнување е добране толку малк�

Обрачот за коса со лак е изработен од одличен материјал од тул Секоја лента за глава има крпа надворешен

Полиуретан Увезени Оваа лента за глава е официјално лиценциран производ На Дизни Оваа симпатична лента

Карактеристики на дизајнот : дизајнот се базира на пајаковата мрежа како прототип, а дизајнот е уникате�

♕ Украсен со прекрасни Австриски кристали со различни големини, овој дизајн на дијадема заснован на ст�

Различен стил можете да добиете 6 парчиња ленти за глава во ова пакување, 3 црни и 3 сиви Можете да носите

gauze tops denim tops for women oversized tshirt dress for women women tunic top womens waffle knit tops long sleeve sheer tops for women sexy sweater tops for women mexican embroidered tops

Материјал : 70% мек памук+30% чипка Апсолутно никаква штета на кожата на вашето бебе Големина : Бенд 14,2 инчи

ГОЛЕМИНА НА ЛЕНТАТА за ГЛАВА : дијаметарот на заврзаната лента за глава прибл 4,33 инчи, неговата висина п�

Вештачки Бохо Глава : дизајн На Симулациска гранка, многу празничен за време на празникот Лента За Глава

полиестер Увезени ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИМапа На Знамето На Демократска Република Конго Унисекс �

€Прекрасен Дизајн Q шминка лента За глава И Нараквица Во Собата За Перење Лице Девојки, Меки Дизајн, как�

Кристални круни со различна боја : има 8 парчиња круни во еден сет, 5 различни стилови, 7 различни бои, што �

Пакет : 6 парчиња; Материјал : пластика;Вкупна должина : 30см / 11,8 инчи; круг надворешен дијаметар : 10,5 см / 4,13

Бохо синџирите за глава се направени од легура и кристал.Ви дава најудобно чувство за носење и ве прави �

Постојат 25мм заби лента за коса во 6 боја .погоден за повеќето типови коса и секојдневен изглед Овие се м�

Совршен за фестивалска забава, карневал, забава со костими или други активности за прослава итн...

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри Одличен Подарок За Туширање За Вашето Бебе Израбо�

Пријателски За кожата лентата за коса за девојчиња е изработена од еколошки материјал и исклучително е

1 Еез Лентата За срце На Денот На Вљубените е завиткана со висококвалитетна ткаенина, ја прави мека и лес

● [6 во 1 Сет]ќе добиете две лакови за глава и четири ремени за зглоб, различни бои можат да одговараат на �

Практичен комплет за перење лице : комплетот вклучува 2 ленти за глава и 2 нараквици Лентата за глава мож�

Деликатен кристалнабиен Една мала, елегантна дама Покажете доверба и моден шарм за да го осветлите ваши

Материјал : шифон,кристал,бисери,сатенска лента Боја : бела Големина на бендот : ширина од 0,7 инчи,дебелин

Ѕвездена Лента За Глава За Жени : Прстен во новата година во ѕвездена мода со овој златен сребрен метале�

Бидејќи машката лента за глава со боја за вратоврска е исечена на цело парче ткаенина, конечната шема на

полиестер Увезени Одличен Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Полиестер, Мекиот Материјал Што Ди

Големина : 20х12см / 7, 8х4, 7 " Работи за 10 Стил : Слатки Девојки Подарок Идеи Возраст 10 Косата Крцка Погоден За

полиестер Увезени Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот...

Висококвалитетна ткаенина, нашата лента за глава е изработена од спортска плетена ткаенина, која добро

Лен, Најлон Увезени Лакови За Коса на он За Бебиња Паѓаат Бебешки Ленти За Глава Еластични Лакови За Дев�

€Уникатен Дизајн : виножито посипете ги заврзаните ленти за глава доаѓаат со дизајн на вкрстени јазли, �

【Сет од 5 специјални бои】Секоја цветна лента за глава прикажува една посебна боја, вкупно 5 различни уб�

Симпатичен изглед : овие еластични ленти за шминка со симпатична форма на машна на врвот на лентата за г�

€Уникатен Дизајн Q круните за жени се поврзани со обликот на цветот и кристалот, со розов кристал виси н�

Материјал : Легура, Кристал, Бисер Големина : Приближно1, 81 инч во висина, Долг 19,69 инчи.( Висина 3СМДолга 50С

Бохо пердуви ленти е направен од пердув, тиркизна и мушка.Бојата како што покажува сликата Индиски наме�

Материјал : еластичната лента е изработена од супер мека ( мека како хулахопки) и скржава најлонска ткае�

СВЕТЛА И ЗАБАВНА Оваа симпатична лента за глава ќе додаде жив допир на секоја облека во секоја пригода!..