0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

Модел : прилагодени ножици Материјал : Легура од не'рѓосувачки челик / цинк Користете : За домашна канцел�

Име на производот : ножици; материјал : дамки челик, гума, пластика Боја : црн, сино, сребрен тон...

6 "Applique ножици на Duckbill, злато Карактеристики на лопатки со остри острици, завртки за прилагодување на нап

Име На Производот : Ножици Материјал : Нерѓосувачки Челик, Пластика Боја : Видете Ја Сликата; Нето Тежина

Користете за сите видови апликации за сечење околу тој дома, канцеларија или работилница, вклучувајќи :

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

Ножици за храна од не'рѓосувачки челик ножици за храна, дизајниран за морска храна, едноставна и удобна �

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Заштитен ракав : Со заштитен ракав, побезбедно складирање, може да дозволи сечилото да се спои кога не е �

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Multi Layerd & Multipurpose Мултифункционалниот 5 сечила со тревки од тревки може да се користи за уништување и сецк

【Карактеристики : : Ножици за готвење од кујна од не'рѓосувачки челик, ножици за храна, мултифункциона

Материјал : Издржлив не'рѓосувачки челик и тврда пластика Димензии : должина 21 см, ширина 8,5 см рачка Усво

Многу остар, издржлив и удобен за употреба Изработен Од 100% 440с Јапонски Нерѓосувачки челик, 8 обезбедува

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

360 степен алатка слободен вртливата глава која им овозможува на корисникот да пристапите тесни четврти�

Премиум овие професионални висококвалитетни фризерски ножици од нерѓосувачки челик користат прецизн�

Совршен за салон, има флексибилни прегради за складирање кои можат да ги држат и заштитат сите ваши алат

Сет од 3 ножици за шиење на професионално одделение, дизајнирани за повеќето задачи за сечење во проекти

Боја : Бела и црна Материјал : Не'рѓосувачки челик + стр Должина на сечилото : 3,1 инчи Вкупна должина : 8 инч�

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Издржлив Материјал : Изработен од 100% премиум нерѓосувачки челик 440С со супериорна издржливост, отпорен �

Material Материјал за торбички за ножици : Ткаенината е избрана од PU кожа, а кожа е мека и фина, издржлива, вод

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

Се препорачува за миење раце Чувајте ги ножиците суви после миење Ве молиме, не трчајте или одете со нож�

Не'рѓосувачки челик Ножици за живинаPolultry Shears Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро

Металниот смолкнување има моќен, 5 засилувач, целиот мотор за лежиште на топка за долг живот...

Фризерските ножици на фризерот се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челиксечилата се сечат

Ножици За Траума ЕМТНожици За Завој од Нерѓосувачки Челик За Медицински Сестри Остриот Ножик е Совршен

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

✔ 【Тешки кујнски ножици】 Висококвалитетните кујнски живинари од живина фалсификувани од врвен не'рѓо

Име на производот : ножици; материјал : метал Боја : сребрен тон; должина на сечилото : 30мм / 2,4 '' Севкупна г�

Име на производот : ножици; материјал : не'рѓосувачки челик, пластика Боја : црна, сива Големина : 20,5 x 8 x 1cm

●МАТЕРИЈАЛИ ЗА ПРОИЗВОДИ : оваа класична лимена етикета е изработена од висококвалитетен метал ●ГОЛЕМ

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

ТЦ МЕЦЕНБАУМ НОЖИЦИ 5.5" ДИРЕКТНО ИЗРАБОТЕНИ ВО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВЛОШКИ ОД ВОЛФРАМ КАРБИД...

ДДП 6 „Слики за шиење ножици за шиење на ножици од не'рѓосувачки челик Направено во не'рѓосувачки челик..

Ножици Сите намени : Ножици за сечење хартија, картон, ткаенина, фотографии и многу повеќе Прецизно сече�

Prym Love 51 / 4 во ножици имаат микро населени лопати за дополнителен зафат на мазни ткаенини...

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотограф�