0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

Официјално Лиценциран Дизни Принцеза Коса Додаток Ранец 10 Парчиња Со Пепелашка, Rapел, Рапунзел И Бел...

Бренд : Ббратс Додатоци За Коса Материјал : Метал : Златно Позлата ( Позлата Ќе Остане Трае Долго)...

●Удобно Силно Држење : Изработено од издржлива пластика, Која ја прицврстува вашата коса цел ден со дво�

€Премиум Материјал : Алатката Dreadlock е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, лесен,мазен,н�

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Користење на ацетат лист, Текстурата е податлива и сјајна Забите на долниот клип имаат двослоен и двост�

Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Помогнеме.Ве Прават Шармантни И Стилски Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молим�

●Ресни Клипови за Нокти за Коса q : 1 парчиња Златни ресни Клипови За Нокти За Коса со клип за коса за диза

141мм x 72мм Лесно се лизга на документи Силен зафат за држење документи заедно Одликувајќи се со дизајн од

Боја : 61 Еез Пакетот Вклучува : 1 Сет х Монистра (61 Еез) Со овој сет на брадести монистра, можете лесно да ја

Форма на цвет од слива, едноставна и свежа форма на цвет, тродимензионални фини врежани гранки и винова �

Тип : машна Коса клип / Коса Вратоврска Материјал : Вискоза Боја : Зелена Облик : Лак Големина : 15,511см Пакет

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Погодно за складирање : големи клипови за хартија, клипови со средна хартија, мали клипови за хартија 500 �

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба...

Разнобојна За Лесно Совпаѓање : француската шнола доаѓа со 3 парчиња во 3 бои, приближно 12 х 5 см / 4,7 х 2 инч

ИЗДРЖЛИВ : клипови за коса од банана од цвет поставени во секунди и остануваат на место цел ден...

●Големи Клипови За Канџи ● клипот За канџи Со правоаголник има големи клипови за канџи со испреплетени

ПАКЕТ : 50 парчиња манжетни за коса ГОЛЕМИНА : нејзината големина на расплетување е 2,9 см во должина и 0,9 см

Палата Машка Ханфу Коса Круна Машка Ретро Ханфу Круна Коса Клип Коса Декорација Коса Земја / Регион На П�

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена и ваше

Боја фиба : бојата на позлата е модерна и не е лесно да се олупи Фиба за прицврстување : дизајнот за прицв�

Одличен клип за коса за носење на забава, фестивали или во секојдневниот живот Совршен додаток за вас...

Едноставна форма, класична, со повеќе тродимензионална Трендовските елементи во боја се недооценети и �

Клип За Коса Со Крилја На Пеперутки : со кадифен топче и голема декорација на крилата на пеперутките, ово

Детски Шноли За Коса : Изработени од материјал, добар стисок што лесно се стега и може да ја држи вашата к

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

Различен стил : 6 пакувања елегантни клипови за канџи,килибарна боја,најновиот модел клипови за коса, 6 п�

Клипот за канџи за коса за жени е изработен од висококвалитетни кристали и голем клип за коса, силно држ�

Време на испорака : 1540 дена, обично 2030 дена испорака : 2 2.99 по нарачка + 0 0.60 По Ставка За Божиќ, Нова Година,�

❥Погоден За Различни Фризури : Такви Опашки, Странични Опашки, Плетенки, Половина Кадрава Коса Итн Лако�

Ние се фокусираме на правење високомодни додатоци,кои можат да додадат повеќе светли бои во вашиот живо

По прецизен процес на сечење, како и повеќеаголни сјајни и прекршувачки површини, секоја исечена површи

МЕТАЛНИ ШТИПКИ ЗА КОСА ЗА ЖЕНИ Лесно се совпаѓаат со костими, модерни и фини шноли за сјај на сирена во м�

Тип На Ставка : Ноктот За Коса Материјал : Легура Стил : Моден Стил Големина : Должина 6см Пол : Женски...

●Висококвалитетни Материјали●клиповите за коса од патка се направени од висококвалитетен акрилик и к

Тип : Лак фиба Боја : розова,зелена,бела, виолетова Материјал : Шифон Големина : Должина 2710см Пакет : 1 парч�

●Пакетот Вклучува Ќе добиете 60 парчиња прицврстени клипови за коса за жени (3 бои), 20 во секоја од злато, �

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Деликатна фиба за кринестоун со висока опашка Женски грб со скршена коса и удирања, симпатична ајкула к�

СОДРЖИНА на ПАКУВАЊЕ ќе добиете 100 парчиња алигаторски клипови за коса во сребро, доволна количина може

Затворање на странично Ослободување Готска фризура Со Рестил Со црни камења, полумесечина, рогови и пен

Пакетот вклучува : 50 парчиња хартиени клипови Облик : Пинк свињи Големина : 3035 mm / 1.21,4 инчи...

Повеќе форми совршено одговараат на вашата облека, фризура и боја на коса Употреба : Совршен за секоја ф�

Моден Дизајн оваа клипови за коса е совршена големина за да ја држите косата во пунџа или друг шик стил..