0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа За Шминкање На Усните, Користете Под Кармин, Покаж�

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден...

Ја носите шминката како воена боја Ја презирате основната неутрална сенка за очи и кармин...

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

Оваа Усна Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усни Убави Це

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

Долготрајна Мат Боја На Усните : Мејбелин Супер Остани Боичка Со Мастило Во сенка Водете Го Патот, лизга�

Кармин за непренос на ФОЕРА останува цел ден додека се чувствува бестежински и удобен Целосната пигмен�

Воведување На Тарте Шеќер РашШеќер Палто Кадифе Течен Кармин, совршен додаток на вашата колекција шмин�

①Глазура За Усни Со сјај За вода Дајте си преуредување со овој Кармин Дајте им на усните долготрајна бо�

Трајна брава во боја, им дава на усните полнота и секси изглед Молив за сјај за усни со висока покриеност

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

Големина : Дебелина : 0,08 инчи( 2 мм), Висина : 1,3 инчи (34 мм), Ширина : 0,5 инчи (12,5 мм) Замена, Резервна Инсталаци

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема

КОРИСТЕТЕ / НОСЕТЕ / ПАТУВАЈТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа за Ш�

Тоа е мат течен кармин кој дава интензивни бои и ултра долго носење Единствениот апликатор за тенок лин�

Лесен За Употреба И Пренослив : Секој Стил Има Мала Торба Спакувана И Сместена Во Различна Решетка За Да

Течен Мат Кармин : овој високо пигментиран течен кармин има долготрајна, без формула за пренос и остава �

Вегански Кармин : Паднете со глава над потпетици за Велур Мат Кармин, јин на нашиот Велур мат лагер за Ус�

Оваа Усна Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усни Убави Це

Континуираниот Кармин Во Боја Непречено Се Лизга На Вашите Усни Многу Погоден За Забави, Слободен Живот

Овој Кармин Е Совршено Платно За Секоја Шминка За Усни Во Многу Прилики, Совршено За Совршенство Од Ден �

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

3 Немојте Да Го Правите Тоа За Други Цели Освен За Шминка 4 Држете Се Подалеку Од Дофат На Деца Кадифе, Вис

Голем компактен бронзер со микрофин трепет што дава природно топлина бакната со сонце на лицето и телот

Навлажнува, Смирува И Условува Суви Усни Совршен Производ За Усни Облечете Ги Усните До Кадифен, Кремас�

Уникатниот производ е водоотпорен и не се бакнува, размачкува, трие или отфрла! Не ги суши уснитеработи �

Супер Сјајниот Кармин има ексклузивна технологија На Ликвизилк за разгалување на усните со меганавлаж�

Кремастиот Кармин Може Да Ги Задоволи Потребите На Различни Прилики Светлиот И Жив Виолетов И Шарманте�

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Земја На Потекло : Сад Состојки : Витамин Е Точка Пакет Димензија : 5.99999999388 "Л х 4.9999999949" В х 0.99999999898 " Х.овој �

ШМИНКА ЗА НЕГА на КОЖА ЗА СИТЕ, ВКЛУЧУВАЈЌИ ЧУВСТВИТЕЛНА И ЗРЕЛА КОЖА : Направена со органски шеа путер, �

+ [Повеќе Прилики] Свила, Деликатна, Елегантна И Лесна, Направете Ги Усните Погодни За Сите Сезони Шминка,

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

Совршен Подарок Уникатен Дизајн, Совршен Пакет, Тој Е Многу Погоден За Лична Употреба или Како Подарок

Опис На Производот 1x Кармин Повеќе Ефекти : Негувајте Ги Усните, Намалете Ги Фините Линии, Зајакнете Го И

①Промена на бојата 3 парчиња алое Вера овошје кармин усна сјај магија боја менување на усна мелем Долго�

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

Од опсегот на супер престој На Мејбелин Сега лесен за употреба формат На Боички Без избледување, без раз