0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

Рустикален Стил : оваа кутија за накит е изработена од цврсто дрво и направена рустикална со изработка н

Име На Производ : Кутија За Накит За Заклучување Јајца Материјал : стп кожа / монистра / хардвер додатоци �

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�

Исклучителен Дизајн, Едноставен Стилски, Лесно Се Вклопува со Секоја Декорација Елегантната Витрина За

? Телото на кутијата е во форма на квадрат и едноставно во линии, но има суптилности скриени во фините пр�

Рачно изработено стакло Кутија со шарки со огледувано дно Доаѓа безбедно во кутија, прави одличен подар

23 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Надворешност : висок сјај бел лак за

Изгледа одлично на масата и полицата за облекување без да зазема премногу простор Добри подароци за дев

Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Стп Кожа Изработени од водоотпорна и тврдо носена висококвалитетна стп кожа за издржливост Оваа кутија

Едноставен, Но Елегантен Дизајн Оди Со Која Било Површина За Да Работи Како Убава Декорација ОДЛИЧЕН ДЕ�

Дебела Картичка Акции Хартија Забелешка на производот : Се Продава во количини од (40) Боја : црна И Црвена

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

Исклучителен, но стилски изглед совршено се совпаѓа со вашата комода Изработени од мека влакненца и дрв

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

Стп кожа Надворешноста на оваа кутија за накит е изработена од стп кожа, која е водоотпорна и отпорна на

ПРЕДЛОГ НОСИТЕЛОТ ПРСТЕНИдеален подарок За Денот На Вљубените, Денот На Мајките, Денот На Благодарност�

СОВРШЕН За : Роденденски Подарок, Подарок За Денот на Благодарноста, Божиќен Подарок, Новогодишен Подар�

Цврст И Цврст Материјал : нашата дрвена кутија за прстени е главно изработена од дрвен материјал, кој е ц

кутија за накит за прстени и мултинакит случај кутија за накит за прстени, ова е префект за чување на ваш

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

Издржлив материјал, убав изглед, користејќи поделба на слојот, може да направи секој од вашиот накит да �

12 Пакување памук Исполнет Со Сребрена Боја Хартија Картон Повеќекратна употреба подарок кутија за Наки

Верска Статуа : Дизајнирана Со шема и статуа, оваа кутија за накит е карактеристична и извонредна Декора

Вградена подлога за филц : мека текстура, грижа за накит Подлога за стапала против лизгање : против лизга

Практичен Дизајн На Организатор На Накит : мини големина, но голем капацитет! Задоволете ги вашите разли

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

Добра Дише : рачно насликаната кутија за ситници за украсување свињи има шуплив дизајн, што им овозможув

ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

Боја : Повеќебоен|Материјал : Дрво|Тип На Производ : кутија за накит Рачно Изработен Дизајн што се корис

Доволно Простор : доаѓа со 8 парчиња јасни акрилни кутии, од кои секоја е прибл 36 х 27 х 22 см / 14,2 х 10,6 х 8,7 ин�

* Долга крпа за собирање мека нега : мазен и заштитен накит Убаво врежано зрно од природно дрво : убаво ук�

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно...

Направено од стакло, месинг кој е издржлив, елегантен и цврст Оваа кутија За Накит ја мери совршената го�

Уникатно печатење Нашите отпечатоци се направени со уникатна технологија која е јасна и целосна и нема

Кутијата за накит е изработена од стп кожен материјал, кој е издржлив, мек и долг за употреба Овој тип на

Материјал : висококвалитетна футрола Од Легура На Цинк со мека кадифена внатрешност погоден за чување о

пренослив и мала тежина,лесен за носење во чанти или багаж Заштитете ги вашите накит избегнувајте да би�

Големина на монета50 мм Х 10 мм Големина На Кутија12 Х 10 Х 9 СМ Монетите се во многу добра нециркулирана сост

Фиоката се повлекува непречено : внимателен дизајн, нем отворање и затворање, не дозволувајќи ви бучава

●Дарежлив Капацитет● : Нашата Книга За Складирање Накит За Патување има 120 слотови, дојдете со 100 парчињ

Стп Кожа ❥ Материјал За Организатор на накит : Стп Кожа Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристи

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�