0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

Сите рабови на зелената позадина се внимателно зашиени за да се спречат солзи, цврсти и издржливи...

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

【Материјал】 : Винилзаднината што може да се издвои, солза, солза, лесна, лесно носење, мала тежина, склоп

●Забелешка : ве Молиме контактирајте не пред да платите!!! и дајте ни ги сопствените информации, како нас

❤ 【Големина】 10x8ft / 300cm широк x 250cm висок Ако сакате други големини, испратете ни сопствени пораки...

●големина●5x3 FT ●Материјал€ : Надградена Полиестерска ткаенина, пеглана, перат и не бледнеат...

Големина : 8 (W)*8 (H) FT / 2,5 (W)x2, 5 (H) M (2,5 метри широк x 2,5 метри висок) Материјал : Винил;мала тежина;може да се пр

Големина : ширина од 7 стапки за 5 стапки висина 210х150см(не го вклучува штандот) Материјали : позадината бе�

Големината е ширина 55 см( 1,7 стапки), висина 120 см(4 стапки) Разноврсна : Користете како позадина или држач

Повеќе сценарија : Совршени За вашата забава, банери за маса за торти, таписерии, декор на соба, украси за

БАНЕР СО ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : Среќната 55Годишнина големина на банерот за позадина околу 71" широк и 47 " висок,

€Големина : 12x8 FT (Wx H) / 3,5 m x 2,5 m (Wx H) ● Материјал● : Надградена Полиестерска Ткаенина ПОЗАДИНАТА НА Ткаен�

Детални Информации За Големината : секој пакет доаѓа со 1 парче западна позадина, со димензии прибл 183 х 24

Големина : Шарени мерки за позадина на роденденот, 5x3ft, 150x100cm, штанд, пол џеб или клипови што не се вклучен�

`+Пакет : само 1 ПАРЧИЊА Тркалезна позадина, штанд или клипови не се вклучени.Ве молиме изберете соодветн�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Ќе Добиете 25 Парчиња Панели Со Светки Со 50 Парчиња Патент Врски, 30 Парчиња Лабави Свет

Материјал : Тенок винил, без џебови, без мирис Позадината не е водоотпорна, без отсјај Големина : 7 x 5ft (2.1x1,

+2 Панели Слонова Коска Позадина Завеси Пакет : 2 мека ткаенина позадина завеси по пакет Секоја Завеса со

Нов дизајноваа позадина на фотографии На Рамазан Мубарак прифаќа дигитален дизајн и компјутерско печа�

Жлебови Украси За Роденден : жлебниот банер долг цвет е погоден за украсување на вашата роденденска заб�

●Материјал}Издржлив Полиестер Од Ткаенина, бојата нема да избледи дури и со вода Може да се користи пов�

€éssight syse : 7 (Ширина)x5 (Висина)ft / (210x150cm), Беспрекорно, ако ви треба поголема големина, ве молиме контактир

Среќен роденден банер во собата : ќе добиете 1 парче сјај розова среќен роденден позадина банер, и 1 парче

◆ Големина : 7ftx5ft (висина од 2,2m x 1,5m) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок винил) без џ

Аленџој Бренд : како професионален производител на позадина, работиме со неверојатни дизајнери за да ви

Позадина За Фотографирање на 50ти Роденден : 50 години е почетна точка во животот, можете да го користите о

Големина : 7, 5х7, 5фт / 230х230см(дијаметар од 230см), ја имаме секоја големина и боја што ви треба, ве молиме изб�

Големина : 6, 5х6, 5ft / 2m (W)x2m (H), предметите се испраќаат со преклопување и лесни за носење (позадината може д�

€Големина : 12x8 FT (Wx H) / 3,5 m x 2,5 m (Wx H) ● Материјал● : Надградена Полиестерска Ткаенина ПОЗАДИНАТА НА Ткаен�

Романтична и елегантна завеса за заднина за Свадба, Украси За Роденденски Забави За Туширање За Бебиња,�

❤ Пакет : Само 1 персонален сад ❤ Големина : 9 (w) x 6 (h) ft / 270 x 180см беспрекорна, склопувачка и повторно кори�

Големина : 7х5фт Беспрекорна Позадина (84" Ширина Х 60 " Висина) (2,1 м Ширина Х 1,5 М Висина) Материјал : Винил Кр�

Погоден за украси за забави за туширање за бебиња од розово злато, особено забавата за туширање за бебињ

?ШТО ДОБИВАТЕ : 1 парче роденден голем банер (6.9 x 1.3 ft) и 1 парче роденденска врата банер (6.1 x 3ft) Доаѓа со жиц�

€Големина : 15 (W) x 10 (H)ft, 450cm x 300cm ●Материјал● : Надграден полиестер Перење, пеглање и не избледување Лесно

❤ Пакет : Само 1 персонален сад ❤ Големина : 7 (w) x 5 (h) ft / 210 x 150cm Беспрекорен, склопувачки и повторно корис�

Секоја големина и слика може да се прилагодат.Големина : 15 x 10ft (W x H) / 4,5 x 3 метри (W x H) Application : All kinds of theme photo

【Пакет】 : Само 1 персонални заднината на персоналот, држачот или клиповите не се вклучени Ве молиме, изб

✿ Големина : 5х3фт, широк 150см за 100см висок, Без џеб на врвот на ✿ Материјал : Тенок винил,висок квалитет, ж

[Големина] 82 инчи х 59 инчи [Материјал] Екон Винил [Карактеристики] дигитален принт со Висока резолуција с�

Полиестер ?®ИЗДРЖЛИВ И ПОВЕЌЕКРАТНО употреблив е Изработен од издржливи полиестерски влакна, со добра �

[Големина] : 7x5ft (ширина од 210 см x150cm висина) ; Ако ви треба друга големина, ве молиме контактирајте не...

Одлична Боја! Мала Тежина И Карти Лесно Малку Брчки (испрати поради преклопување) Елиминирајте ги набор�

Ние придонесуваме за обезбедување на најдобра услуга за клиенти и производи Performance Перформанси на прои�

Што добивате : 2 парчиња 3,28 стапки x 6,56 стапки (1мх2м 2 парчиња) завеса / позадини од Фолија од Фолија, доволн