0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00

€Тајмер и Функција За Затемнување : оваа симпатична светлина за тостер има вграден тајмер од 15 минути и

Прекрасна ноќна светлина во облик на диносаурус ! СИЈАЛИЦАТА СО МАЛА потрошувачка НА енергија користи с

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

[Најдобри слатки подароци за жени мама тинејџери loversубители на мачки] : Оваа ноќна светлина за писе диза�

●ДИМЕНЗИЈА€ : ЛАДИЛНИ ноќни светла се 3 X 4,5 X 1,4 Инчи / 7,6 X 11,4 X 3 СМ; Нето Тежина : 60g; Технички Параметри : Из�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

*Три запчаници : Бела светлина од прва опрема, природно и свежо Втора брзина топла жолта светлина и удобн

Ние применивме Globle IP за оваа ноќна светлина за деца Исто така, е машина за звук за бебиња, можете да се по

Избор На детска соба : оваа симпатична ноќна светлина е совршена за детските соби за да им даде на вашите

[Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се о�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

МЕК БЕЛ СЈАЈ : Лорви Производ Ноќното Светло ви помага да се движите низ куќата ноќе Само вистинската ко�

Оваа слатка лисица мала светлина со функција на тајмер му дава на вашето дете безбедно чувство во темни�

Доволно светла за да го осветли вашиот пат во темнината Вграден паметен пир сензор, можете да го користи

Светла Боја : Бела, Топла Бела; Номинален Напон : DC 5 V; Номинална моќност : 1 W; Вкупна Големина : 36 x 24mm / 1,42 x 0,

●ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Доаѓа со далечински управувач за вклучување / исклучување и прилагодување на о�

Три режими : автоматско (активиран сензор за движење), светлото нема да светне во текот на денот кога е до

Дојдете во разни бои, црвена, портокалова, жолта, зелена, задебеница, сина, виолетова, розова, итн ✨ 【Пак�

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

Ние разбираме дека инсталирањето на нов производ може да биде предизвик и сакаме да се осигураме дека н�

Силиконски цртан филм був 3Д ноќни светла 7 Променлива во боја Контрола со далечински и плескајте и двет�

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

Убава И Романтична : Романтични украси USB Star Ноќно Светло, USB интерфејс СО флексибилно тело од 360 степени �

● Безбедност : Насмеани Очи ноќна нега на зајаци светлосниот капак е направен ОД БПААБС+мек силикон, без

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

1 Функција : не е премногу светла за да ве заслепи, само вистинската количина на светлина што треба да ја �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

[Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се о�

Мала Ноќна Светлина : 3 Во W x 4,5 Во D x 2 Во H (76mm x 112mm x 47mm), Компактната големина не го попречува вториот излез.

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Малтешки �

?Романтична Проекција : со темата на сон ѕвезденото небо.Десетици милиони модели на црвени ѕвезди блеск�

Апс Се пали во самрак, автоматски се исклучува во зори што е многу погодно Димензија : 5см(1.96 во)®5см (1.96 во

Светло во спалната соба Малку бела мечка ноќна светлина : прекрасна мала бела мечка силиконска ноќна св�

ИЗДРЖЛИВ И БЕЗБЕДЕН ЗА БЕБИЊА : Направен имајќи ја предвид безбедноста на децата, цврсто конструиран и о

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела...

Убава функција : ноќното светло за бебе доаѓа со далечински управувач, можете да го користите далечинск�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

АВТОМАТСКО СЕНЗОРСКО НОЌНО СВЕТЛО : ВИСОКА Осветленост ДОВЕДЕ Внатре Ова Сензорско Ноќно Светло Автома

Топло жолто светло : мека топла жолта светлина, заштитете ги очите, соодветна мека светлина, нема да го н�

Првиот пат кога ќе го користите, ве молиме откинете го кафеавиот заштитен филм на задниот дел од таблата