0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Легенди Лука Машки Шорцеви Атлетски / Тренинг Кратки | Суви Фитнес Шорцеви За Мажи

Легенди Лука Машки Шорцеви Атлетски / Тренинг Кратки | Суви Фитнес Шорцеви За Мажи

DEN 800.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% Полиестер. Затворање на патент. ●ТЕХНОЛОГИЈА за ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА ● Останете ладни и суви – нашите најпопуларни атлетски шорцеви за мажи сега имаат технологии за отстранување на влага и вентилација со ласерско сечење за уште поголема удобност за време на трчање, брз тренинг или возење велосипед. Овие лесни шорцеви за трчање се совршени за релаксирачки или кардио тренинг. €УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ нашиот Атлетски шорцеви ви овозможи да се движат слободно со широк спектар на движења. Затворањето на врвката за влечење и зголемената издржливост обезбедуваат посигурен појас за бескомпромисни перформанси, лесните ткаенини со мек допир нудат неспоредлива удобност во текот на целиот ден. ●РАЗНОВРСНА● извлечете максимум од вашиот тренинг; машките атлетски шорцеви Лука се направени со 4-Насочна технологија за истегнување, ткаенини со пердуви и низа бои и отпечатоци совршени за секоја пригода. Овие шорцеви за вежбање се совршени за трчање на долги растојанија, возење велосипед, спринтови на ридови, па дури и носење салон. ●ДИЗАЈН со ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ нашите атлетски шорцеви за мажи се стилски и практични. Џебовите од страните ќе ги складираат сите ваши најважни работи, вклучувајќи внатрешен џеб за додатоци од десната страна и заден рефлектирачки џеб со патент за да ги чувате клучевите безбедни додека обезбедувате видливост при раните утрински или ноќни трчања. ●ЗАБЕЛЕШКА● опционалниот вграден лагер вклучен во овие шорцеви за вежбање не е за компресија. Неговата цел е да обезбеди дополнително управување со влагата и да спречи триење, што ги прави совршени атлетски шорцеви за мажи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат