0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Снежни синџири против ланци за гуми за гуми за снег, преносни синџири за снежни гуми, универзални прилагодливи синџири за итни случаи, густојани ланци за мраз пат, к

Снежни синџири против ланци за гуми за гуми за снег, преносни синџири за снежни гуми, универзални прилагодливи синџири за итни

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

★ Спасување на патот во итни ситуации : Лесно е да се носи и чува како суштинска алатка за патување, снег, кал, искачување, шлаг и други итни случаи. Исто така е погоден за повеќето комбиња, камиони, автомобили. Исто така е погоден за повеќето комбиња, камиони, автомобили. По употреба, измијте го ланецот со топла вода. Овие синџири на снежни гуми се изработени од челик од манган. ★ Содржина на пакет : Еден сет на алатки за инсталација на снежни ланци1 x x x Нараквици1 x торба за складирање ★ Внимание : 1. Чувајте ја брзината под 40 км/Х.* Ние нудиме 24 часа услуга за клиенти преку Интернет, ве молиме слободно Поракајте ни се ако имате какви било прашања. Можете да му кажете на услугата за клиенти вашиот модел на гуми пред да го купите. Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки во големината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат