0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Анти-лизгачки ланци Универзални синџири за снежни гуми за итни случаи во гуми Снежни ланци за SUV Truck RV преносни ланци за гуми за леден пат од кал и нагорен пат (боја: 10

Анти-лизгачки ланци Универзални синџири за снежни гуми за итни случаи во гуми Снежни ланци за SUV Truck RV преносни ланци за

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

【Тешки и издржливи】 Снежни ланци се изработени од челик со манган со висока температура, што ги прави ланците способни да преземат потешка должност и да бидат потрајни. 【Лесна употреба】 Погледнете во упатството за инсталирање и расклопување на снежни ланци и користете Ratchet Roll за да ги затегнете и олабавите синџирите брзо и погодно. 【Сите временски услови и сите терени-можат да се користат на снежен, дождлив, сончев ден, користено на снежен пат, кал на патот, пат на песок, планински пат, дожд пат и секаков вид терен. 【Совршен ланец на тркала за автомобили】- Овие ланци со анти-лизгачки гуми спречуваат лизгање при возење и ефикасно го скратуваат растојанието за сопирање, металните ланци се постабилни и сигурни, подобрувајќи ја стабилноста на возењето. 【Одредете го моделот на ланец】- Проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат на вашата опрема правилно. Можете да му кажете на услугата за клиенти вашиот модел на гуми пред да го купите. 【Тешки и издржливи】 Снежни ланци се изработени од челик со манган со висока температура, што ги прави ланците способни да преземат потешка должност и да бидат потрајни. 【Лесна употреба】 Погледнете во упатството за инсталирање и расклопување на снежни ланци и користете Ratchet Roll за да ги затегнете и олабавите синџирите брзо и погодно. 【Сите временски услови и сите терени-можат да се користат на снежен, дождлив, сончев ден, користено на снежен пат, кал на патот, пат на песок, планински пат, дожд пат и секаков вид терен. 【Совршен ланец на тркала за автомобили】- Овие ланци со анти-лизгачки гуми спречуваат лизгање при возење и ефикасно го скратуваат растојанието за сопирање, металните ланци се постабилни и сигурни, подобрувајќи ја стабилноста на возењето. 【Одредете го моделот на ланец】- Проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат на вашата опрема правилно. Можете да му кажете на услугата за клиенти вашиот модел на гуми пред да го купите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат